Šablono aptarimas:Ltgyv

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Čia pasvarstymui - gal reiktų gyventojų skaičiaus (aišku, kaimeliams sunku rasti, bet žiūrim į ateitį :) Pixas 11:09, 1 Liepos 2006 (EEST)

Tai jo - gyv. skaičius būtinai bus. Tačiau gal kas galite pagelbėti - į Ltgyv šabloną nepavyksta integruoti „koor“ šablono (koordinatėms nurodyti), aš tikriausiai būsiu kažką praleidęs šablone? --CD
Knutux, gal galite tuo pačiu pakeisti, kad gyvenvietės pavadinimo eilutėje nebūtų „spalvos nukandimo“ dešinėje pusėje?

Pakeitimai[redaguoti vikitekstą]

1) Kadangi koordinačių įrašymas atskirais kintamaisiais (platumos ir ilgumos laipsniais, minutėmis ir sekundėmis) suteikia galimybę rodyti gyvenvietės vietą Lietuvos žemėlapyje, todėl siūlau su bot'u masine tvarka keisti tuščią "koor" eilutę į "PL=|PM=|PS=|IL=|IM=|IS".

2) Kadangi sukurtas "ltunavigacija" šablonas, todėl siūlau trinti eilutę "miestas" (artimiausiam miestui nurodyti). Be to, ši eilutė labai retai būna užpildyta.

3) Reikėtų numatyti eilutę nuotraukos pavadinimui, kad būtų aišku, ar ten koks pastatas, ar šiaip objektas, ar dar kas - eiliniam Vikipedijos vartotojui, mano nuomone, nėra aišku ir žinoma, kad užlipus ant nuotraukos galima gauti daugiau info.

Gyventojų skaičius[redaguoti vikitekstą]

Nurodant gyventojų skaičių, reikėtų kartu nurodyti šaltinius ir kurių metų tai duomenys. --Nomad 13:34, 2007 rugsėjo 7 (EEST)

Pašto kodas[redaguoti vikitekstą]

Galima būtų ir šį parametrą į traukti. arz 10:01, 31 spalio 2010 (EET)[atsakyti]

Šaltiniai[redaguoti vikitekstą]

Kaip pridėti šaltinį gyventojų metams?--Dirgela (aptarimas) 12:51, 15 gegužės 2020 (EEST)[atsakyti]

|gyventojuRef = Hugo.arg (aptarimas) 14:01, 15 gegužės 2020 (EEST)[atsakyti]