Šablonas:Documentation/doc

Šablonas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šis šablonas parodo dokumentacijos langelį taip kaip dabar matote, kurios turinys yra įtrauktas iš kito puslapio. Jis skirtas puslapiams, kurie yra numatyti įtraukti į kitus puslapius, t. y. šablonams, kurie yra šablonų vardų srityje arba kitur.

Panaudojimas[redaguoti vikitekstą]

Paprastai[redaguoti vikitekstą]

<noinclude>{{documentation}}<noinclude>
arba <noinclude>{{documentation|Šablonas:any page/doc}}<noinclude>

arba lietuviškai

<noinclude>{{dokumentacija}}<noinclude>
arba <noinclude>{{dokumentacija|Šablonas:any page/doc}}<noinclude>

Šis kodas turi būti įstatytas šablono kodo pabaigoje, be papildomo tarpo, ir apskliaustas "<noinclude>" (kad nebūtų pridėti papildomi tarpai puslapiuose, kuriuose šablonas yra naudojamas). Parametras gali būti naudojamas kaip parodyta aukščiau, nurodant susijusios dokumentacijos puslapį.

Pridėk kategorijas ir interwiki nuorodas į dokumentacijos puslapį tarp includeonly žymių.

Jei dokumentacijos puslapis turi includeonly arba noinclude žymes kaip dokumentacijos dalį, pakeisk "<" į "&lt;".

Vaizdo pritaikymas[redaguoti vikitekstą]

Vaizdą galima pritaikyti šitaip:

  • {{documentation|heading=}} arba {{dokumentacija|antraštė=}}: pakeičia "dokumentacijos" antraštę. Jei šis rekvizitas bus paliktas tuščias, tai visa antraštinė eilutė (kartu su pirmąja [redaguoti] nuoroda) iš viso nebus rodoma.

Funkcijos[redaguoti vikitekstą]

Jei dokumentacijos puslapis neegzistuoja, tai "redaguoti" nuoroda į jungia standartinio teksto parametrą, taip, kad jį paspaudus redagavimo langas bus parodomas su įtraukta standartine dokumentacijos puslapio forma.

Loginis pagrindas[redaguoti vikitekstą]

Šis šablonas leidžia kiekvienam puslapiui naudoti kiekvieną dokumentacijos puslapį ir suteikia galimybę užrakinti šablonus, paliekant galimybę redaguoti šablonų dokumentaciją, kategorijas bei interwiki nuorodas. Jis taip pat padidina serverių resursus, apeidamas šablonų techninius apribojimus (žr. kūrėjų paaiškinimus).

Taip pat žr.[redaguoti vikitekstą]