Biuras (serialas): Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
3 564 pridėti baitai ,  prieš 1 metus
Pridėta daugiau informacijos apie tolesnius sezonus. Remtąsi šaltiniais: https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_9
S
(Pridėta daugiau informacijos apie tolesnius sezonus. Remtąsi šaltiniais: https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_9)
=== 5 sezonas ===
Pradėtas transliuoti 2008 metų rugsėjo 25-ąją. Iš viso sezone 28 serijos. Penktojo sezono pagrindinė siužeto linija: Maiklo ir Holės santykiai. Atsigavęs po skirybų su Džene, Maiklas įsimyli Holę, kuri į Skrantono biurą buvo perkelta iš kito filialo. Tačiau judviejų draugystė netruko ilgai: Holė išvyksta dirbti į kitą miestą, taip nutraukdama jų draugystę. Tuo tarpu Džimas ir Pem susižada, Pem ima lauktis kūdikio. Serialo fone vyksta smarkūs pokyčiai, nes keičiasi Maiklo bosas: Rajanas žeminamas pareigose, o naujuoju vadovu  tampa pernelyg  linkęs vadovauti Čarlzas. Neištvėręs Maiklas palieka Dunder Mifflin kompaniją, su savimi pasiimdamas ir Pam su Rajanu ir įsteigia savo popieriaus pardavimo įmonę. Sezono pabaigoje Dunder Mifflin nusiperka sėkmingai veikiančią Maiklo įmonę, taip susigrąžindamas Maiklą į senąją poziciją.<ref>https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_5</ref>
=== 6 sezonas ===
Pradėtas transliuoti 2009-ųjų rugsėjo 17-ąją. Iš viso sezone 26 serijos. Šeštojo sezono centre atsiduria Džimo ir Pem santuoka, kūdikis, jų gyvenimo būdas ir iššūkiai, su kuriais tenka susidurti. Tuo tarpu Endžio ir Erinos bei Dvaito ir Andželos santykiuose iškyla sunkumų. Sezono eigoje Dvaitas užmezga draugystę su Pem drauge Izabele, taip sukeldamas pavydą Andželai. Sezono fone – atleidžiamas vyriausiasis finansininkas – Deividas Valasas ir kompanija „Sabre“ įsigyja popieriaus kompaniją „Dunder Mifflin“, kartu į serialo siužetą įvedant naują veikėją – Geibą. Maiklas vis dar jaučia ilgesį Holei, tačiau jo gyvenime atsiranda nauja moteris – Dona.
<ref>https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_6</ref>
=== 7 sezonas ===
Pradėtas transliuoti 2010-ųjų rugsėjo 23-ąją. Iš viso sezone 26 serijos. Biure atsiranda praktikantas, Maiklo sūnėnas Lukas. Dėl itin nebrandaus elgesio Lukas ilgai biure nepasilieka, jis atleidžiamas. Sezone ryški Maiklo ir Tobio priešprieša. Pem ima siekti paaukštinimo iš administratorės į pardavimo vadybininkes.
Sezonas baigiasi iš ties netikėtai- pagrindinis personažas Maiklas Skotas palieka Dunder Mifflin dėl Holės, kuri ką tik išsiskyrė su vaikinu, ir išvyksta gyventi į Kolorado valstiją. Džimui ataisakius, laikinu “Dunder Mifflin” vadovu tampa Dvaitas.
<ref>https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_7</ref>
=== 8 sezonas ===
Pradėtas transliuoti 2011-ųjų rugsėjo 11-ąją. Iš viso sezone 24 serijos. Sezone vaizduojamas „Dunder Mifflin“ darbuotojų gyvenimas po Maiklo išėjimo iš darbo. Maiklo darbo poziciją Skrantone užima Endis, kuris jau nuo darbo pradžios turi rimtų iššūkių: paskatinti filialą didinti pardavimų skaičių, motyvuoti sandėlio darbuotoją Derilą, kuriam nepavyko tapti pardavimų vadybininku ir kurio visa sandėlio darbuotojų komanda išėjo iš darbo. Šiame sezone Andžela išteka už senatoriaus, kuris, išaiškėja, jog yra homoseksualus, bei susilaukia pirmagimio. Dvaitui nė nekyla abejonių, jog Andželos vaikas yra jo sūnus. Taip pat Dvaitas šiame sezone užmezga šiltesnę draugystę su Džimu. Endis vėl užmezga santykius su Erina, tačiau jo karjeroje vyksta pokyčiai- jis atleidžiamas iš vadovo pareigų. „Dunder Mifflin“ perperkama buvusio vyriausiojo finansininko, tapusio sėkmingu milijonieriumi – Deivido Voliso.
<ref>https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_8</ref>
=== 9 sezonas ===
Pradėtas transliuoti 2012-ųjų rusgėjo 20-ąją. Iš viso šiame finaliniame sezone – 22 serijos. Šiame sezone atsiranda naujų personažų, kurie Dvaitui ir Džimui sukelia nepatogumų. Andžela išsiaiškina, jog jos vyras homoseksualus ir turi slaptus santykius su Oskaru. Džimas išvyksta kurti verslo su senais bičiuliais į kitą miestą, dėl ko kyla barnių su Pem. Galiausiai Džimas persigalvoja ir grįžta dirbti į Skrantoną, Dvaitas susituokia su Andžela. Šiame sezone- filmuotos dokumentikos apie modernų verslo vystymą paleidimo į eterį momentas. Pasauliui išvydus „Dunder Mifflin“ darbuotojų kasdienybės ypatumus, dokumentikos personažai nesijaučia patenkinti, kadangi išaiškėja daug paslapčių, nuomonių bei tiesos. Praėjus vieneriems metams po dokumentikos išleidimo jos veikėjai susirenka į spaudos konferenciją aptarti visų įvykių. Galiausiai visi pykčiai ir pokštai pamirštami, neaiškumai išsiaiškinti ir serialas užsibaigia.
<ref>https://theoffice.fandom.com/wiki/Season_9</ref>
{{endspoil}}
 
23

pakeitimai

Naršymo meniu