Aptarimas:Topsport

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Delete Article Alert.svg  Siūloma ištrinti šitą puslapį kaip netinkamą Vikipedijai.
Priežastis: „2021-03-23“.
Jei dėl trynimo vyksta diskusija, netrinkite kol bus priimtas atitinkamas sprendimas

Aprašymas buvo pakeistas ir visa, mūsų manymu, nereiškminga informacija buvo išimta. Palikti tik svarbiausi faktai apie UAB TOPsport įmonę.

Na, stilius jau geresnis, nors tas „išsibarstę“ truputį neenciklopediška. Dabar reikėtų paieškoti aprašymų žiniasklaidoje ir pridėti į išnašas (pvz., [1]). --Homo ergaster (aptarimas) 17:17, 22 kovo 2021 (EET)

Pridėjome išnašas, pataisėme netinkamą formuluotę - Topsport

Turi priklausyti egzistuojančiai kategorijai, o nauja kategorija kuriama tik jei tam yra daugiau nei vienas straipsnis. Priskyriau 'Kazino'. Na turi jie visgi straipsnį 15min. AudriusA (aptarimas) 20:11, 26 kovo 2021 (EET)

Ar dar reikia kažką pakeisti, kad būtų panaikintas kandidatas ištrinti prierašas ir kategorija? Šiuo metu taip pat bandome įrodyti TOPsport logotipo turimas autorines teises, kad jis nebūtų ištrintas. Ačiū už pagalbą. - Topsport 12:26, 29 kovo 2021 (EET)

Reikėtų sumažinti logotipo rezoliuciją, nes tai „fair use“ iliustracija. Na, o įmonė lyg ir pakankamai plačiai žiniasklaidoje aprašyta. --Homo ergaster (aptarimas) 12:38, 1 balandžio 2021 (EEST)
Rezoliucija sumąžinta. Ačiū už visą pagalbą. Ar galima jau ištrinti kandidatai trinti kategoriją bei žymą dėl vykstančio diskusijos? - Topsport 10:11, 2 balandžio 2021 (EET)
Ką reiškia „plačiai aprašyta“, jei to aprašymo nesimato straipsnyje?--SubRE (aptarimas) 10:28, 2 balandžio 2021 (EEST)
Labiausiai TOPsport spaudoje yra akcentuojamas kaip rėmėjas bei minimas tarp sporto įvykių, kuriuos remia. Ar tokia informacija yra aktuali į enciklopediją ir smulkiai reikia aprašyti kiekvieną remiamą renginį? Galbūt ir jūsų kolega galėtų labiau šią situacija pakomentuoti. Topsport 15:34, 7 balandžio 2021 (EET)