Šablono aptarimas:LGBT

Straipsnio aptarimas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Tai, vadinasi, nuo šiol šablonai kaip „gėjizmo“ populiarinimas; o ar paskui nereikėtų profilaktiškai pratrinti visų su gėjais susijusių straipsnių? Subtilus klausimas Hugo.arg: ar nemanai, kad administratoriaus teisės turi ribas, pvz., kalbines? --Ąžuolas 22:29, 2009 rugsėjo 4 (EEST)

Pratrinti gal ir nereiktų, bet peržiūrėti dėl POV tikrai praverstų, nes dalis jų labai jau į vieną pusę rašo, akivaizdžiai palaikoma „žmogaus teisių“ propaganda. O šis šablonas pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus kaip galimai teigiamą požiūrį formuojantis į homoseksualumą ir iškrypimus. Klausimo nesupratau, prašau rašyti tiesiai ir aiškiai, be visokių bereikalingų užuolankų. Hugo.arg 23:03, 2009 rugsėjo 4 (EEST)
Dėl šališkumo Vikipedijoj yra ištisas įrankių rinkinys, iš kurių šalinimas, mano galva, yra pats paskutinis. Taip pat LGBT šablonas niekuo nesusijęs su straipsnių, į kuriuos jis nurodo, šališkumu, todėl diskusija čia visiškai netinkama. Prašyčiau pacituoti tą įstatymą, kuris ten „draudžia formuoti teigiamą požiūrį į homoseksualumą ir iškrypimus“, nes aš tokio negirdėjau. O kai bus pacituota, norėčiau paaiškinimo, kaip čia kažkokio šablono ištrynimas padės formuoti neigiamą požiūrį.
Taip pat prašyčiau susilaikyti nuo akivaizdžiai įžeidžiančių žodžių vartojimo.--Ąžuolas 23:17, 2009 rugsėjo 4 (EEST)
Kvepia homofobija. Tokie šablonai tik palengvina analogiškos informacijos paieška vikipedijos lankytojui, gražiai vizualiai sustruktūrizuoja pagrindines LGBT temas. Analogiški šablonai naudojami kitoms temoms ir kitose vikipedijose, o kai kur net ištisi portalai yra (en:LGBT Portal). Sutinku su Ąžuolu, bei nemanau, kad šiuo metu šablonai ar straipsniai formuoja teigiamą ar neigiamą požiūrį. --sigurdas 02:09, 2009 rugsėjo 5 (EEST)