XV pasaulio krepšinio čempionatas/Rezultatai

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
XV Pasaulio krepšinio čempionato emblema

XV pasaulio krepšinio čempionato rungtynių rezultatai:

Grupės varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

A grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plačiau: A grupės rungtynių statistika


1 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Venesuela Venesuela 72 : 82 Libanas Libanas
Geriausi žaidėjai
 

5 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Serbija ir Juodkalnija Serbija 75 : 82> Nigerija Nigerija
Geriausi žaidėjai
 

9 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Argentina Argentina 80 : 70 Prancūzija Prancūzija
Geriausi žaidėjai
 

13 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Nigerija Nigerija 77 : 84 Venesuela Venesuela
Geriausi žaidėjai
 

17 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Libanas Libanas 72 : 107 Argentina Argentina
Geriausi žaidėjai
 

21 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Prancūzija Prancūzija 65 : 61 Serbija Serbija ir Juodkalnija
Geriausi žaidėjai
 

25 rungtynės rugpjūčio 21 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Argentina Argentina 96 : 54 Venesuela Venesuela
Geriausi žaidėjai
 

27 rungtynės rugpjūčio 21 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Serbija ir Juodkalnija Serbija 104 : 57 Libanas Libanas
Geriausi žaidėjai
 

29 rungtynės rugpjūčio 21 d.
Sendai Sporto salė, Sendajus
Prancūzija Prancūzija 64 : 53 Nigerija Nigerija
Geriausi žaidėjai
 




37 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Sendajaus sporto salė, Sendajus
Nigerija Nigerija 64 : 98 Argentina Argentina
Geriausi žaidėjai
 

41 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Sendajaus sporto salė, Sendajus
Venesuela Venesuela 65 : 90 Serbija Serbija ir Juodkalnija
Geriausi žaidėjai
 

45 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Sendajaus sporto salė, Sendajus
Libanas Libanas 74 : 73 Prancūzija Prancūzija
Geriausi žaidėjai
 

49 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Sendajaus sporto salė, Sendajus
Serbija ir Juodkalnija Serbija 79 : 83 Argentina Argentina
Geriausi žaidėjai
 

53 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Sendajaus sporto salė, Sendajus
Libanas Libanas 72 : 95 Nigerija Nigerija
Geriausi žaidėjai
 

57 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Sendajaus sporto salė, Sendajus
Prancūzija Prancūzija 81 : 61 Venesuela Venesuela
Geriausi žaidėjai
 

B grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plačiau: B grupės rungtynių statistika


2 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Vokietija Vokietija 81 : 70 Japonija Japonija
Geriausi žaidėjai
 

6 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Angola Angola 83 : 70 Panama Panama
Geriausi žaidėjai
 

10 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Ispanija Ispanija 86 : 70 Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija
Geriausi žaidėjai
 

14 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Japonija Japonija 62 : 87 Angola Angola
Geriausi žaidėjai
 

18 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija 56 : 80 Vokietija Vokietija
Geriausi žaidėjai
 

22 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Panama Panama 57 : 101 Ispanija Ispanija
Geriausi žaidėjai
 

26 rungtynės rugpjūčio 21 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Angola Angola 95 : 73 Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija
Geriausi žaidėjai
 

28 rungtynės rugpjūčio 21 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Vokietija Vokietija 71 : 92 Ispanija Ispanija
Geriausi žaidėjai
 

30 rungtynės rugpjūčio 21 d.
Hiroshima Green Arena, Hirošima
Japonija Japonija 78 : 61 Panama Panama
Geriausi žaidėjai
 

38 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hirošimos Žalioji arena, Hirošima
Ispanija Ispanija 93 : 83 Angola Angola
Geriausi žaidėjai
 

42 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hirošimos Žalioji arena, Hirošima
Panama Panama 63 : 81 Vokietija Vokietija
Geriausi žaidėjai
 

46 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hirošimos Žalioji arena, Hirošima
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija 60 : 57
(13:26, 7:12, 16:10, 24:9)
Japonija Japonija
Geriausi žaidėjai
 

50 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hirošimos Žalioji arena, Hirošima
Angola Angola 103 : 108
(16:21, 14:12, 8:14, 31:22, 14:14, 12:12, 8:13)
Vokietija Vokietija
Geriausi žaidėjai
 

54 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hirošimos Žalioji arena, Hirošima
Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija 86 : 75 Panama Panama
Geriausi žaidėjai
 

58 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hirošimos Žalioji arena, Hirošima
Japonija Japonija 55 : 104 Ispanija Ispanija
Geriausi žaidėjai
 

C grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plačiau: C grupės rungtynių statistika


3 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hamamatsu Arena, Hamamatsu
Brazilija Brazilija 77 : 83 Australija Australija
Geriausi žaidėjai
 

7 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hamamatsu Arena, Hamamatsu
Graikija Graikija 84 : 64 Kataras Kataras
Geriausi žaidėjai
 

11 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Turkija Turkija 76 : 74 Lietuva Lietuva
Geriausi žaidėjai
 

15 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hamamatsu Arena, Hamamatsu
Kataras Kataras 66 : 97 Brazilija Brazilija
Geriausi žaidėjai
 

19 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hamamatsu Arena, Hamamatsu
Australija Australija 68 : 76 Turkija Turkija
Geriausi žaidėjai
 

23 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Lietuva Lietuva 76 : 81 Graikija Graikija
Geriausi žaidėjai
 

31 rungtynės rugpjūčio 22 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Lietuva Lietuva 106 : 65 Kataras Kataras
Geriausi žaidėjai
 

33 rungtynės rugpjūčio 22 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Graikija Graikija 72 : 69 Australija Australija
Geriausi žaidėjai
 

35 rungtynės rugpjūčio 22 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Turkija Turkija 73 : 71 Brazilija Brazilija
Geriausi žaidėjai
 

39 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Australija Australija 57 : 78 Lietuva Lietuva
Geriausi žaidėjai
 

43 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Kataras Kataras 69 : 76 Turkija Turkija
Geriausi žaidėjai
 

47 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Brazilija Brazilija 80 : 91 Graikija Graikija
Geriausi žaidėjai
 

51 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Australija Australija 93 : 46 Kataras Kataras
Geriausi žaidėjai
 

55 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Lietuva Lietuva 79 : 74 Brazilija Brazilija
Geriausi žaidėjai
 

59 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hamamacu arena, Hamamacu
Graikija Graikija 76 : 69 Turkija Turkija
Geriausi žaidėjai
 

D grupė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plačiau: D grupės rungtynių statistika


4 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hokkaido Prefektūros Sporto Centras, Saporas
Puerto Rikas Puerto Rikas 100 : 111 Jungtinės Amerikos Valstijos JAV
Geriausi žaidėjai
 

8 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hokkaido Prefektūros Sporto Centras, Saporas
Slovėnija Slovėnija 96 : 79 Senegalas Senegalas
Geriausi žaidėjai
 

12 rungtynės rugpjūčio 19 d.
Hokkaido Prefektūros Sporto Centras, Saporas
Kinija Kinijos LR 69 : 84 Italija Italija
Geriausi žaidėjai
 

16 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hokkaido Prefektūros Sporto Centras, Saporas
Senegalas Senegalas 79 : 88 Puerto Rikas Puerto Rikas
Geriausi žaidėjai
 

20 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hokkaido Prefektūros Sporto Centras, Saporas
Italija Italija 80 : 76 Slovėnija Slovėnija
Geriausi žaidėjai
 

24 rungtynės rugpjūčio 20 d.
Hokkaido Prefektūros Sporto Centras, Saporas
JAV Jungtinės Amerikos Valstijos 121 : 90 Kinijos LR Kinija
Geriausi žaidėjai
 

32 rungtynės rugpjūčio 22 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Kinija Kinijos LR 87 : 90 Puerto Rikas Puerto Rikas
Geriausi žaidėjai
 

34 rungtynės rugpjūčio 22 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Italija Italija 64 : 56 Senegalas Senegalas
Geriausi žaidėjai
 

36 rungtynės rugpjūčio 22 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Slovėnija Slovėnija 95 : 114 Jungtinės Amerikos Valstijos JAV
Geriausi žaidėjai
 

40 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Senegalas Senegalas 83 : 100 Kinijos LR Kinija
Geriausi žaidėjai
 

44 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Puerto Rikas Puerto Rikas 82 : 90 Slovėnija Slovėnija
Geriausi žaidėjai
 

48 rungtynės rugpjūčio 23 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
JAV Jungtinės Amerikos Valstijos 94 : 85 Italija Italija
Geriausi žaidėjai
 

52 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Slovėnija Slovėnija 77 : 78 Kinijos LR Kinija
Geriausi žaidėjai
 

56 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
Italija Italija 73 : 72 Puerto Rikas Puerto Rikas
Geriausi žaidėjai
 

60 rungtynės rugpjūčio 24 d.
Hokaido prefektūros sporto centras, Saporas
JAV Jungtinės Amerikos Valstijos 103 : 58 Senegalas Senegalas
Geriausi žaidėjai
 

Atkrintamosios varžybos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plačiau: Atkrintamųjų varžybų rungtynių statistika


61 rungtynės rugpjūčio 26 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Argentina Argentina 79 : 62 Naujoji Zelandija Naujoji Zelandija
Geriausi žaidėjai
 

62 rungtynės rugpjūčio 26 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Italija Italija 68 : 71 Lietuva Lietuva
Geriausi žaidėjai
 

63 rungtynės rugpjūčio 26 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Turkija Turkija 90 : 84 Slovėnija Slovėnija
Geriausi žaidėjai
 

64 rungtynės rugpjūčio 26 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Ispanija Ispanija 87 : 75 Serbija Serbija ir Juodkalnija
Geriausi žaidėjai
 

65 rungtynės rugpjūčio 27 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Vokietija Vokietija 78 : 77 Nigerija Nigerija
Geriausi žaidėjai
 

66 rungtynės rugpjūčio 27 d.
Saitamos Superarena, Saitama
JAV Jungtinės Amerikos Valstijos 113 : 73 Australija Australija
Geriausi žaidėjai
 

67 rungtynės rugpjūčio 27 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Prancūzija Prancūzija 68 : 62 Angola Angola
Geriausi žaidėjai
 

68 rungtynės rugpjūčio 27 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Graikija Graikija 95 : 64 Kinijos LR Kinija
Geriausi žaidėjai
 

69 rungtynės rugpjūčio 29 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Ispanija Ispanija 89 : 67 Lietuva Lietuva
Geriausi žaidėjai
 

70 rungtynės rugpjūčio 29 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Argentina Argentina 83 : 58 Turkija Turkija
Geriausi žaidėjai
 

71 rungtynės rugpjūčio 30 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Graikija Graikija 73 : 56 Prancūzija Prancūzija
Geriausi žaidėjai
 

72 rungtynės rugpjūčio 30 d.
Saitamos Superarena, Saitama
JAV Jungtinės Amerikos Valstijos 85 : 65 Vokietija Vokietija
Geriausi žaidėjai
 

73 rungtynės rugpjūčio 31 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Lietuva Lietuva 84 : 95 Turkija Turkija
Geriausi žaidėjai
 

74 rungtynės rugpjūčio 31 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Prancūzija Prancūzija 75 : 73 Vokietija Vokietija
Geriausi žaidėjai
 

75 rungtynės rugsėjo 1 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Graikija Graikija 101 : 95 Jungtinės Amerikos Valstijos JAV
Geriausi žaidėjai
 

76 rungtynės rugsėjo 1 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Ispanija Ispanija 75 : 74 Argentina Argentina
Geriausi žaidėjai
 

77 rungtynės rugsėjo 2 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Turkija Turkija 56 : 64 Prancūzija Prancūzija
Geriausi žaidėjai
 

79 rungtynės rugsėjo 3 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Lietuva Lietuva 77 : 62 Vokietija Vokietija
Geriausi žaidėjai
 

Dėl 3 vietos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

78 rungtynės rugsėjo 2 d.
Saitamos Superarena, Saitama
JAV Jungtinės Amerikos Valstijos 96 : 81 Argentina Argentina
Geriausi žaidėjai
 

Finalas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

80 rungtynės rugsėjo 3 d.
Saitamos Superarena, Saitama
Graikija Graikija 47 : 70 Ispanija Ispanija
Geriausi žaidėjai