Wolfenstein (žaidimas)

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wolfenstein
Wolfenstein (žaidimas).jpg
Kūrėjas id Software
Raven Software
Pi Studios
Endrant Studios
Leidėjas Activision
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data 2009 m. rugpjūčio 18 d.
Žanras (-ai) Pirmojo asmens šaudyklė
Režimas Vieno žaidėjo arba keleto žaidėjų
Reitingai M – Mature
Platforma Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
Versija
Variklis id Tech 4
Reikalavimai Pentium 4 3,2 GHz arba AMD Athlon(TM) 64 3400+ procesorius, 1GB RAM, 256MB NVIDIA Geforce 6800 arba Radeon X800, 100 % DirectX 9.0c palaikanti garso plokštė, 8 GB vietos kietajame diske
Platinimas Optinis diskas
Licencija
Pirmtakas Castle Wolfenstein
Kitos dalys Beyond Castle Wolfenstein
Wolfenstein 3D
Spear of Destiny
Return to Castle Wolfenstein
Enemy Territory
www.wolfenstein.com

Wolfensteinmokslinės fantastikos siaubo pirmojo asmens šaudyklė, sukurta bendrovių „Raven Software“, „id Software“, „Pi Studios“, „Endrant Studios“ ir išleista „Activision“. Naujausia Wolfenstein serijos dalis. Žaidimas pasirodė 2009 m. rugpjūčio 18 d. Skirtas Microsoft Windows operacinei sistemai ir PlayStation 3, Xbox 360 žaidimų konsolėms.

Apžvalga[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Wolfenstein žaidimas – savo pirmtako Return to Castle Wolfenstein tęsinys. Pagrindinis veikėjas, valdomas žaidėjo vieno žaidėjo režime, ir legendinis Wolfenstein serijos agentas BJ vėl sugrįžta, jam tenka eilinį kartą kariauti prieš nacius, sustabdyti jų baisius eksperimentus ir piktus kėslus. Veiksmas vyksta Antrojo pasaulinio karo laikotarpio Prancūzijoje, kaip tik ten hitlerininkai ir konstruoja savo paranormalųjį įrenginį. Žaidėjui mieste bus galima klajoti beveik laisvai, gavęs užduotį iš sutikto veikėjo, jis galės pats pasirinkti maršrutą.

Taip pat kelių žaidėjų režime žaidėjas galės pasirinkti: kovoti už partizanus, ar už nacius. Žaidėjas galės pasirinkti vieną iš trijų klasių: inžinierių, mediką, ar kareivį. Mediko pagrindinė užduotis gydyti ir atgaivinti kitus žaidėjus, inžinieriaus – statyti konstrukcijas, dalinti amuniciją, o kareiviui tenka tik kovoti, užtat jis turės didžiausią ginklų pasirinkimą.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]