Vytautas Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Vytautas Liepa
Gimė 1969 m. sausio 29 d. (52 metai)
Pasvalys
Tautybė Lietuvis
Tėvas Kazys
Motina Ona
Vaikai Monika, Rasvita
Veikla Lietuvos ir Panevėžio rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.
Partija Darbo partija

Vytautas Liepa (g. 1969 m. sausio 29 d. Pasvalyje) – Lietuvos ir Panevėžio rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

1984 m. baigė Pakruojo rajono Diržių aštuonmetę mokyklą, 1987 m. – Žeimelio profesinę mokyklą, įgijo kaimo elektriko specialybę, 2000 m. – Panevėžio suaugusiųjų mokymo centrą. Lietuvos žemės ūkio akademijoje Kaune studijavo inžinerijos vadybą.

Pakruojo rajono M. Melnikaitės kolūkio elektrikas, nuo 1988 m. traktorininkas, 1989 m. buvo pašauktas į sovietinę karinę tarnybą, grįžęs iš armijos toliau dirbo M. Melnikaitės kolūkyje. 1999 m. persikėlė į Panevėžį. Dirbo uždarojoje akcinėje bendrovėje „Lipainis“, taip pat užsiėmė savo verslu, nuo 2006 m. UAB „Transitija“ darbininkas, nuo 2010 m. Panevėžio rajono vietos veiklos grupės projektų koordinatorius.

Nuo 2014 m. UAB "Kavos pupa" direktorius.

Darbo partijos Panevėžio rajono skyriaus narys, skyriaus pirmininkas. [1]

20072015 m. Panevėžio rajono savivaldybės tarybos narys. [2]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]