Vikipedija:Vertingi straipsniai

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vertingi straipsniai
VikiProjektas:Vertingi straipsniai
Vertingi straipsniai
Čia galite rasti vienus iš kokybiškiausių Vikipedijos straipsnių


Vertingi straipsniai – tai vieni geriausių projekto straipsnių, reprezentuojantys lietuvišką Vikipediją. Kiekvieną straipsnį prieš įtraukiant į vertingų kategoriją vertina projekto dalyviai ir balsavimu nusprendžia ar straipsnis vertas atsidurti šiame puslapyje. Jie pažymėti vertingų straipsnių ženklu ženklu puslapio viršuje dešinėje ir specialiu šablonu apačioje.

Šiuo metu Vikipedijoje yra 87 vertingi straipsniai. Jie atitinka daugelį tobulo straipsnio reikalavimų, bet ne visus, todėl nepriskirti prie pavyzdinių straipsnių.


P cal euro-green.pngNaujausi vertingi straipsniai[redaguoti vikitekstą]

Vincentas van Gogas (ol. Vincent van Gogh, 1853 m. kovo 30 d. Grot Zunderte, Nyderlandai – 1890 m. liepos 29 d. Overe prie Uazos, Prancūzija) – olandų tapytojas ir grafikas, postimpresionistas.

Musteika – etnografinis kaimas Dzūkijos nacionaliniame parke, Varėnos rajono savivaldybės teritorijoje, už 12 km į pietus nuo Marcinkonių ir už 5 km į rytus nuo Kabelių.

Serbijos kultūra – serbų kalba ir literatūra, taip pat su Serbija ir serbais susijusi muzika, menas, tradicijos ir virtuvė. Serbija yra Europos šalis, kuriai būdinga didelė kultūrinė įvairovė. Šią įvairovę nulėmė tai, kad jos teritorija ėjo ribos tarp didžiųjų imperijų: iš pradžių tarp Rytų ir Vakarų Romos imperijų, vėliau tarp Osmanų ir Austrijos-Vengrijos imperijų. Dėl to šiaurinė šalies dalis kultūriškai priklauso Vidurio Europai, o pietūs – greičiau Rytų Europai ar Balkanų regionui. Be abejo, abu šie regionas veikė vienas kitą ir ribos tarp šiaurės ir pietų dažnai yra tik dirbtinės.


David face.pngBiografijos[redaguoti vikitekstą]

Vincentas van Gogas · John F. Kennedy · Karolis Didysis · Mikelandželas · Salomėja Nėris · Steve Jobs · Thomas Edison · Vytautas Didysis · Boris Tadić · Jørn Utzon

Blue morpho butterfly 300x271.jpgBiologija[redaguoti vikitekstą]

Baltasis lokys · Paukščiai · Paukščių anatomija · Plazminė membrana · Smegenėlės · Vabalai

Echo global icon.svg Geografija[redaguoti vikitekstą]

Aralo jūra · Argentina · Augustavas · Azija · Baikalo ežeras · Gran Čakas · Europa · Japonija · Jonava · Jungtinės Amerikos Valstijos · Juodoji jūra · Kanbera · Kauno apskritis · Karibų jūra · Kaspijos jūra · Koralinis rifas · Latvija · Liuksemburgas · Mažeikiai · Musteika · Nemunas · Nevėžis · Pinatubas · Prancūzija · Raudonoji jūra · Sibiras · Siera Leonė · Suomija · Šilutė · Ugnikalnis · Vepriai · Vokietija · Škotijos geografija

Hoplite helmet.svgIstorija[redaguoti vikitekstą]

Actekai · Bizantija · Konstantinopolio žlugimas · Kryžiaus žygiai · Meksikos užkariavimas · Mūšis dėl Prancūzijos · Prancūzijos istorija

Ling template.gifKalbotyra[redaguoti vikitekstą]

Baltų kalbos · Germanų prokalbė · Sanskritas · Slavų prokalbė · Vengrų kalba · Vodų kalba

ReligiousSymbols.svgReligija ir filosofija[redaguoti vikitekstą]

Bahajų tikėjimas · Budizmas · Dzeusas · Romuva · Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia · Utilitarizmas

Sports portal bar icon.pngSportas[redaguoti vikitekstą]

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė · Scuderia Ferrari · Šachmatai

Exquisite-amorok.png Medijų industrija[redaguoti vikitekstą]

Anime · Kompiuterinis žaidimas vaidmenimis · Mass Effect · Pink Floyd

Įvairūs[redaguoti vikitekstą]

Absentas · Bismarkas (karo laivas) · ITER · Lietuvos jūrų muziejus · Litas · Minosvaidis · Origami · Serbijos kultūra · Varšuvos nacionalinis muziejus · Vega · Vilniaus universiteto biblioteka · Visuotinis atšilimasReikalavimus tokiems straipsniams galite rasti čia. Jei radote ar parašėte straipsnį atitinkantį šiuos reikalavimus prašome įtraukti jį į kandidatų sąrašą.
Pasiūlymus dėl projekto rašykite šiame puslapyje.


Smagaus skaitymo!
Jeigu sudomino šis projektas, tuomet taip pat galite aplankyti Pavyzdinius straipsnius