Vikipedija:Pavyzdiniai straipsniai/Kandidatai

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pavyzdiniai straipsniai
Kandidatai į Pavyzdinius straipsnius
Pavyzdiniai straipsniai
Visi prisiregistravę naudotojai kviečiami balsuoti.


Kandidatai[redaguoti vikitekstą]

Žemiau pateikiami straipsniai yra kandidatai į pavyzdinius. Straipsnis bus priskiriamas ar atmetamas remiantis pavyzdinių straipsnių reikalavimais bei pasisakiusiųjų nuomone. Straipsnis bus skelbiamas pavyzdiniu, jei už – prieš ≥ 5. Be to, esate kviečiami papildyti ir pakoreguoti kandidatuojančių straipsnių turinį. Taip prisidėsite prie reprezentacinių Vikipedijos straipsnių kūrimo ir kartu įdėsite reikšmingą indėlį, gerindami visos enciklopedijos kokybę. Juk ateityje, kuriant naujus, bus lygiuojamasi būtent į šiuos atitinkamų kategorijų straipsnius.

  • Prašome siūlyti.

Dzūkijos nacionalinis parkas (1:0)[redaguoti vikitekstą]

Straipsnis perteikia visą svarbesnę informaciją apie parką; šaltiniai nurodyti, vidinės nuorodos užpildytos. Hugo.arg (aptarimas) 22:06, 24 balandžio 2021 (EEST)

  1. Ed1974LT (aptarimas) 17:29, 25 balandžio 2021 (EEST)
Prieš


Komentarai

Straipsnio įvade rašoma, kad „Nacionaliniame parke galima susipažinti su Dzūkijos gamtos vertybėmis, šilinių, panemunių ir gruntinių dzūkų buitimi, tradicijomis ir papročiais“. Ar nereikėtų kad ir trumpučio skyrelio apie šilinių, panemunių ir gruntinių dzūkų buitį, tradicijas ir papročius?--Ed1974LT (aptarimas) 17:45, 25 balandžio 2021 (EEST)

Kad aprašyta straipsnyje dzūkai, nematau reikalo dubliuoti. Hugo.arg (aptarimas) 18:53, 25 balandžio 2021 (EEST)
Kažin, ar tai būtų dubliavimas. Tai tas pats, jei straipsnyje „Lietuvių kalba“ neaprašytume veiksmažodžio, būdvardžio, nes yra straipsniai „Veiksmažodis“, „Būdvardis“.--Ed1974LT (aptarimas) 19:14, 25 balandžio 2021 (EEST)

Pridėjau skiltį "Gyventojai". Apie kultūrą jau nemažai yra skiltyje "Kultūros paveldas". Hugo.arg (aptarimas) 13:49, 28 balandžio 2021 (EEST)

Kaip pavyzdiniui, reikėtų, manyčiau, dar kiek "ref name" padėlioti. --Homo ergaster (aptarimas) 14:00, 28 balandžio 2021 (EEST)

Ir taip ten daugiau, negu reikia. Gi akivaizdu, kokia literatūra remiantis parašyta. Kam vėl tie dirgėlizmai? Hugo.arg (aptarimas) 22:22, 28 balandžio 2021 (EEST)

Patarimai balsuojant[redaguoti vikitekstą]

Pateikiama keletas patarimų dėl balsavimo:

  1. Prašome balsuoti tik atidžiai perskaičius visą straipsnį.
  2. Įsivaizduokite, kad skaitoma tema jums nauja. Ar informacija straipsnyje aiški ir išsami?
  3. Palyginkite su kitomis kalbomis. Straipsnis savo kokybe turėtų išsiskirti iš kitų lietuviškų (tos temos) Vikipedijos straipsnių bei lygiuotis su kitų kalbų Vikipedijų straipsniais.
  4. Nebalsuokite dėl subjektyvių priežasčių (pagrindiniai straipsnio redaguotojai draugai ar priešai; jūs blogos nuotaikos ar geros ir kt.).
  5. Pažiūrėkite ar prie kiekvieno abejotino sakinio, ar bent jau straipsnio pabaigoje, pateikti šaltiniai/išnašos.

Išbraukimas iš sąrašo[redaguoti vikitekstą]

Pasikeitus pavyzdinių straipsnių reikalavimams, straipsnis gali būti siūlomas paskelbti vertingu. Atradus esminių netikslumų, klaidų, ir negalinti jų pataisyti – apskritai išbraukiamas iš pavyzdinių straipsnių sąrašo. Balsavimo procedūra analogiška kaip ir renkant straipsnį pavyzdiniu.

Kandidatai išbraukti iš sąrašo:

Jei pavyzdiniame straipsnyje radote klaidų, įvairių netobulumų, jei galite, pataisykite ir patobulinite straipsnį. Jei tai neįmanoma, atkreipkite Vikipedijos Bendruomenės dėmesį, pasiūlydami pavyzdinį straipsnį paskelbti vertingu arba apskritai išbraukti iš sąrašo

Taip pat skaitykite[redaguoti vikitekstą]

Balsavimo istorija