Vikipedija:Pavyzdiniai straipsniai/Kandidatai

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pavyzdiniai straipsniai
Kandidatai į Pavyzdinius straipsnius
Pavyzdiniai straipsniai
Visi prisiregistravę naudotojai kviečiami balsuoti.


Kandidatai[redaguoti vikitekstą]

Žemiau pateikiami straipsniai yra kandidatai į pavyzdinius. Straipsnis bus priskiriamas ar atmetamas remiantis pavyzdinių straipsnių reikalavimais bei pasisakiusiųjų nuomone. Straipsnis bus skelbiamas pavyzdiniu, jei už – prieš ≥ 5. Be to, esate kviečiami papildyti ir pakoreguoti kandidatuojančių straipsnių turinį. Taip prisidėsite prie reprezentacinių Vikipedijos straipsnių kūrimo ir kartu įdėsite reikšmingą indėlį, gerindami visos enciklopedijos kokybę. Juk ateityje, kuriant naujus, bus lygiuojamasi būtent į šiuos atitinkamų kategorijų straipsnius.

  • Prašome siūlyti.

Patarimai balsuojant[redaguoti vikitekstą]

Pateikiama keletas patarimų dėl balsavimo:

  1. Prašome balsuoti tik atidžiai perskaičius visą straipsnį.
  2. Įsivaizduokite, kad skaitoma tema jums nauja. Ar informacija straipsnyje aiški ir išsami?
  3. Palyginkite su kitomis kalbomis. Straipsnis savo kokybe turėtų išsiskirti iš kitų lietuviškų (tos temos) Vikipedijos straipsnių bei lygiuotis su kitų kalbų Vikipedijų straipsniais.
  4. Nebalsuokite dėl subjektyvių priežasčių (pagrindiniai straipsnio redaguotojai draugai ar priešai; jūs blogos nuotaikos ar geros ir kt.).
  5. Pažiūrėkite ar prie kiekvieno abejotino sakinio, ar bent jau straipsnio pabaigoje, pateikti šaltiniai/išnašos.

Išbraukimas iš sąrašo[redaguoti vikitekstą]

Pasikeitus pavyzdinių straipsnių reikalavimams, straipsnis gali būti siūlomas paskelbti vertingu. Atradus esminių netikslumų, klaidų, ir negalinti jų pataisyti – apskritai išbraukiamas iš pavyzdinių straipsnių sąrašo. Balsavimo procedūra analogiška kaip ir renkant straipsnį pavyzdiniu.

Kandidatai išbraukti iš sąrašo:

Jei pavyzdiniame straipsnyje radote klaidų, įvairių netobulumų, jei galite, pataisykite ir patobulinite straipsnį. Jei tai neįmanoma, atkreipkite Vikipedijos Bendruomenės dėmesį, pasiūlydami pavyzdinį straipsnį paskelbti vertingu arba apskritai išbraukti iš sąrašo

Niekuo neišskirtinis straipsnis. Plika statistika, dargi sudėta į labai seno sukirpimo lenteles... Hugo.arg (aptarimas) 19:00, 9 gruodžio 2019 (EET)

2:1

Už pašalinimą:

  1. Hugo.arg (aptarimas) 19:00, 9 gruodžio 2019 (EET)
  2. Homo ergaster (aptarimas) 19:04, 9 gruodžio 2019 (EET)

Prieš pašalinimą:

  1. Straipsnis parašytas gerai kaip tik įmanoma, o lenteles galiu nors ir dabar pakeisti. --SQORP (aptarimas) 19:02, 9 gruodžio 2019 (EET)


Komentarai: Jeigu bus nubalsuota už pašalinimą, straipsnis taps vertingu automatiškai, ar ne? --SQORP (aptarimas) 19:06, 9 gruodžio 2019 (EET)

@SQORP: O kuo jis skiriasi nuo XIX pasaulio futbolo čempionatas ar visų tolesnių? Tik tiek, kad raudonos nuorodos užpildytos. Pavyzdiniam straipsniui reiktų daugiau informacijos - apie šalies pasirengimą čempionatui, įvykius per patį čempionatą ir kt. Palygink, kad ir es:Copa_Mundial_de_Fútbol_de_2006, kuris yra pavyzdinis. Hugo.arg (aptarimas) 19:10, 9 gruodžio 2019 (EET)
@Hugo.arg, gerai dedu {{inuse}}, sutvarkau, papildau; balsavimas įšaldomas ir pratęsiamas po savaitės, kai viską pabaigsiu. Tinka? --SQORP (aptarimas) 19:13, 9 gruodžio 2019 (EET)
Traktuosiu tai kaip teigiamą atsakymą.--SQORP (aptarimas) 19:57, 9 gruodžio 2019 (EET)

Tai gerai, taisyk :) Hugo.arg (aptarimas) 20:18, 9 gruodžio 2019 (EET)

Taip pat skaitykite[redaguoti vikitekstą]

Balsavimo istorija