Vikipedija:Kandidatai į vertingų straipsnių kategoriją

Puslapis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Čia pateikiami straipsniai kandidatuoti į vertingų straipsnių kategoriją.

Šią sritį kuruoja Ta-Ntalas. Kilus neaiškumams – rašykite Ta-Ntalo aptarime.

Pasiūlymo teikimas[redaguoti kodą]

Straipsnį į kandidatus tapti Vertingu siūlyti gali kiekvienas. Jeigu manote, kad parašėte arba radote Vertingų straipsnių reikalavimus atitinkantį straipsnį, prašome drąsiai jį pateikti kandidatūrai šiame puslapyje.

Siūlant straipsnį skyriuje „Esami pasiūlymai“ įrašykite ([[straipsnis]] - siūlo [[naudotojas:X]])

Straipsnio skyrimo tvarka[redaguoti kodą]

Po to, kai straipsnis pasiūlomas į kandidatus, jis sąraše bus laikomas dvi savaites. Per tą laiką norintys gali išsakyti nuomonę ar pritaria arba nepritaria siūlymui bei išdėstyti, kodėl jis gali būti nevertas skelbti „vertingu“. Po dviejų savaičių, projekto koordinatorius (Ta-Ntalas) nuspręs, ar priskirti straipsnį vertingų kategorijai. Straipsnis bus priskiriamas ar atmetamas remiantis Vertingų straipsnių reikalavimais bei pasisakiusiųjų nuomone.

Esami siūlymai[redaguoti kodą]

  • Prašome siūlyti (įrašykite straipsnio pavadinimą ir kas siūlo).

Veronika Šleivytė (0:0)

Už:

Prieš:

  • Biografijos daliai trūksta šaltinių, o jų labai reikia tokiems teiginiams kaip "Atleista už tai, kad į viešumą iškėlė našlaičių mokinių skurdą, jų patiriamas skriaudas." klausimas ar dar ten nėra autorinių teisių problemų, nes kai kurios dalys ištisai sutampa su tekstais čia ir čia.--Dirgela (aptarimas) 19:11, 25 balandžio 2016 (EEST)

Sprendimas:

  • Pasiūlymas atmestas, nes tekstas nukopijuotas iš kitų šaltinių. Plačiau straipsnio aptarime ir istorijoje. Ta-Ntalas (aptarimas) 18:53, 26 balandžio 2016 (EEST)

Siūlymai šalinti iš kategorijos[redaguoti kodą]

  • Jei manote, kad kažkuris straipsnis nebeatitinga keliamų reikalavimų, siūlykite pašalinti iš vertų paskaityti kategorijos.

Įgyvendinti siūlymai[redaguoti kodą]

Atmesti pasiūlymai[redaguoti kodą]

Taip pat skaitykite[redaguoti kodą]