Valentinas Zaborskas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
Valentinas Zaborskas
Gimė 1954 m. kovo 27 d. (67 metai)
Klaipėda
Veikla žurnalistas, politinis veikėjas
Alma mater Lietuvos valstybinė konservatorija

Valentinas Zaborskas (g. 1954 m. kovo 27 d. Klaipėdoje) – Lietuvos žurnalistas, Klaipėdos miesto politinis veikėjas.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Baigė Klaipėdos 1-ąją vidurinę mokyklą, 1981 m. – Šiaulių medicinos mokyklą ir įgijo medicinos felčerio specialybę. Dirbo pagal paskyrimą Vilniaus miesto Greitojoje medicinos pagalboje medicinos felčeriu, studijavo Vilniaus valstybinio universiteto Istorijos fakultete žurnalistiką; po poros metų perėjo studijuoti į Lietuvos valstybinę konservatoriją. 1990 m. ją baigė ir įgijo kultūros darbo organizatoriaus specialybę, dirbo kultūros klubo vedėju. Vėliau Klaipėdos miesto prekybos valdybos reklamos skyriaus redaktorius. 1990–1991 m. leido ir redagavo nepriklausomą respublikinį laikraštį „Jūra ir krantas“. Vėliau medicinos punkto medicinos felčeris, „Balsas.lt“ korespondentas.

Jaunoji Lietuva“, vėliau Lietuvos respublikonų partijos narys. 19951997 m. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys. [1]

Šaltiniai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]