Vaizdas:Winner-Italy-1990.jpg

Vaizdas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Winner-Italy-1990.jpg(443 × 332 taškų, rinkmenos dydis: 86 KiB, MIME tipas: image/jpeg)

Copyrighted

Šis paveikslėlis yra autorių teisėmis apsaugotos televizijos programos, laidos arba stoties-ID ekranvaizdis. Taigi jo autorių teisės greičiausiai priklauso juridiniam ar fiziniam asmeniui, ar jų grupei, kurie sukūrė šią laidą, programą arba stoties-id. Paveikslėlį įkėlęs ar šią žymę uždėjęs asmuo tiki, kad ribotas internetinės raiškos ekranvaizdžių naudojimas:

laikomas kaip sąžiningai naudojamas paveikslėlis pagal LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 22 ir/arba 24 straipsnius. Bet koks kitas šio paveikslėlio panaudojimas Vikipedijoje ar kitur, gali būti laikomas autorių teisių pažeidimu. Išsamesnės informacijos ieškokite straipsnyje Fair use.

Failų įkėlėjams: prašome, kiekvienu naudojimo atveju, pridėti įkeliamo failo sąžiningo naudojimo paaiškinimą ir pagrindimą, kaip aprašyta MediaWiki:Uploadtext, taip pat, neužmirškite nurodyti paveikslėlio šaltinį ir autorių teisių informaciją.


Rinkmenos istorija

Paspauskite ant datos/laiko, kad pamatytumėte rinkmeną tokią, kokia ji buvo tuo metu.

Data/LaikasMiniatiūraMatmenysNaudotojasPaaiškinimas
dabartinis15:06, 1 sausio 2007Versijos 15:06, 1 sausio 2007 miniatiūra443 × 332 (86 KiB)VaivaU (Aptarimas | indėlis){{tv-screenshot}}
  • Jūs negalite perrašyti šios rinkmenos.

Paveikslėlis yra naudojamas šiuose puslapiuose:

Meta duomenys