Vaizdas:Pascal's Triangle divisible by 4.svg

Vaizdas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Didesnės raiškos iliustracija(SVG rinkmena, formaliai 655 × 396 taškų, rinkmenos dydis: 32 KiB)

Commons-logo.svg Ši byla yra iš bendros Wikimedia Commons nemokamų resursų duomenų bazės, palaikomos Wikimedia Foundation organizacijos. Norėdami sužinoti licencijavimo smulkmenas, žiūrėkite paveikslėlio aprašymą
Paveikslėlio aprašymas
Į paveikslėlio aprašymą
Aprašymas
English: en:Pascal's triangle with those numbers not divisible by 4 shaded. Created using Adobe Illustrator and a text editor.
Data (pirminio įkėlimo data)
Šaltinis Perkelta iš en.wikipedia į Vikiteką by Nonenmac. I did not use CommonsHelper because in couldn't handle the "'" in "Pascal's".
Autorius Nonenmacanglų kalbos Vikipedija
Leidimas
(Šios rinkmenos panaudojimas kitur)
Nonenmacanglų kalbos Vikipedija, šio darbo autoriaus teisių savininkas, publikuoja jį su šiomis licencijomis:
w:lt:Creative Commons

autoriaus nurodymas dalinkis panašiai

Šiam failui taikomos Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic bei 1.0 Generic licencijos.
Autoriaus nurodymas: Nonenmacanglų kalbos Vikipedija
Jūs galite:
  • dalintis – kopijuoti, platinti bei persiųsti šį darbą
  • pri(si)taikyti – adaptuoti darbą
Su šiomis sąlygomis:
  • autoriaus nurodymas – Turite pateikti atitinkamą kreditą, pateikti nuorodą į licenciją ir nurodyti, ar buvo atlikti pakeitimai. Tai galite padaryti bet kokiu būdu, bet ne taip, kad licencijos išdavėjas patvirtintų jus ar jūsų naudojimą.
  • dalinkis panašiai – Jei perdirbsite, redaguosite ar atkursite šį darbą, jį galėsite platinti tik su tokia pačia ar panašia į šią licencija.

GNU head Suteikiamas leidimas kopijuoti, platinti ir/ar redaguoti šį dokumentą pagal GNU Free Documentation licencijos versijos 1.2 ar bet kurios vėlesnės versijos sąlygas, publikuotas Free Software Foundation; be nekintamų dalių, be priekinių ir galinių tekstinių žymų viršeliuose. Šios licencijos kopija įtraukta dalyje, pavadintoje GNU Free Documentation License.
Galite pasirinkti, kurią licenciją norite naudoti.

Rinkmenos istorija

Paspauskite ant datos/laiko, kad pamatytumėte rinkmeną tokią, kokia ji buvo tuo metu.

Data/LaikasMiniatiūraMatmenysNaudotojasPaaiškinimas
dabartinis19:37, 21 birželio 2013Versijos 19:37, 21 birželio 2013 miniatiūra655 × 396 (32 KiB)Nonenmacchanged both of the 380s on the bottom row to 680
17:51, 11 liepos 2008Versijos 17:51, 11 liepos 2008 miniatiūra655 × 396 (32 KiB)Nonenmac{{Information |Description={{en|en:Pascal's triangle with those numbers not divisible by 3 shaded. Created using Adobe Illustrator and a text editor.}} |Source=Transferred from [http://en.wikipedia.org en.wikipedia]; transferred to Commons by [[User:

Paveikslėlis yra naudojamas šiuose puslapiuose:

Meta duomenys