Vaizdas:Ldk Gediminas Skulptoriaus medalininko Juozo Kalinausko ir dailininkes Linos Kalinauskaites Lietuvos vardo tukstantmecio medalio averso fragmentas.jpg

Vaizdas iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Aprašas

liet. „Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas“ Lietuvos vardo tūkstantmečio medalio fragmentas angl. „Grand Duke of Lithuania Gediminas“ Fragment from the medal Signifying the Millennium Commemoration of the Name of Lithuania

Šaltinis

Originally from Juozas Kalinauskas

Data

2009-10-08 (original upload date)

Autorius

sculptor, medallist Juozas Kalinauskas and artist Lina Kalinauskaitė

Leidimas

angl. Permission to advertise with authors agreement liet. Leidimas afišuoti prieš tai suderinus su autoriumi. Licensed under the Promotional license by the author.

Copyrighted

Tai yra autorinėmis teisėms apsaugotas vaizdas, kurį išleido bendrovė ar organizacija siekdama paskleisti informaciją apie savo darbą ar produktą masinės informacijos priemonėse, pvz., reklaminė medžiaga arba nuotrauka pranešime spaudai.

Vaizdo autorinės teisės greičiausiai priklauso bendrovei, kuri sukūrė reklaminę medžiagą arba ją sukūrusiam menininkui; Jūs privalote pateikti papildomą informaciją (šaltinį, tos autorinėmis teisėmis apsaugotos reklaminės medžiagos naudojimo sąlygas ir t.t), taip įrodant autorystę. Šios papildomos informacijos trūkumas yra svarus pagrindas skubiam paveikslėlio trynimui. Naudotojas ar paveikslėlį įkėlęs asmuo tiki, kad šis naudojamas žemos kokybės paveikslėlis

laikomas kaip sąžiningo naudojimo paveikslėlis pagal LRS autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo 22 ir 24 straipsnį. Bet koks kitas šio paveikslėlio panaudojimas Vikipedijoje ar kitur būtų laikomas autorinių teisių pažeidimu. Išsamesnės informacijos ieškokite straipsnyje Fair use.

Failų įkėlėjams: prašom pridėti įkeliamo failo sąžiningo naudojimo paaiškinimą ir pagrindimą kiekvienu naudojimo atveju, kaip aprašyta MediaWiki:Uploadtext, taip pat neužmirštant nurodyti paveikslėlio šaltinį ir autorinių teisių informaciją.

2009 m. Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Skulptoriaus, medalininko Juozo Kalinausko ir dailininkės Linos Kalinauskaitės, Lietuvos vardo tūkstantmečiui skirto medalio fragmentas.

Rinkmenos istorija

Paspauskite ant datos/laiko, kad pamatytumėte rinkmeną tokią, kokia ji buvo tuo metu.

Data/LaikasMiniatiūraMatmenysNaudotojasPaaiškinimas
dabartinis14:08, 11 spalio 2009Versijos 14:08, 11 spalio 2009 miniatiūra480 × 448 (191 KiB)Germantas (Aptarimas | indėlis){{cc-by-sa-3.0}}Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas. Skulptoriaus medalininko Juozo Kalinausko ir dailininkės Linos Kalinauskaitės Lietuvos vardo tūkstantmečio medalio averso fragmentas.
  • Jūs negalite perrašyti šios rinkmenos.

Paveikslėlis yra naudojamas šiuose puslapiuose:

Meta duomenys