UAB A grupė

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Edit-delete-not encyclopedic2.svg  Yra kilę abejonių dėl šio straipsnio objekto reikšmingumo ir tinkamumo enciklopedijai.
Galima paieškoti straipsnio objekto aprašymų nepriklausomuose nuo jo patikimuose antriniuose šaltiniuose ir pasiremti jais straipsnyje.
A grupė Jonavoje.

UAB A grupė - Lietuvos lengvosios pramonės įmonė, lietuviško kapitalo namų tekstilės bendrovė Jonavos rajone, viena didžiausių Jonavos įmonių; audimo fabrikas, lino tekstilės pramonės įmonė.

Buveinės adresas: Ruklos g. 14, LT-55198, Jonava.

Veikla[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Audžia lininius, puslininius audinius, gamina produkciją voniai ir pirčiai, namų tekstilės gaminius. Bene vienintelė Europoje audžia aukštos kokybės lininį kilpinį audinį, iš kurio siuvami šiurkštūs ir švelnūs gaminiai voniai ir saunai: chalatai, rankšluosčiai, saunos prijuostės, vonios kilimėliai, šlepetės ir kiti pirties aksesuarai. Audinių apdailos paslaugos: lininių ir puslininių audinių cheminis ir optinis balinimas, cheminis audinių minkštinimas.

Eksportuoja į užsienį (Švedija, Norvegija, Suomija, Danija, Rusija, Vokietija, Prancūzija, Japonija ir kt.). Dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse parodose-mugėse „Šventė 2009“ (Litexpo parodų centras), „Heimtextil“ (Frankfurtas prie Maino, Vokietija), MAISON&OBJET (Paryžius, Prancūzija) ir kt.

Visuomeniniais pagrindais leidžia laikraštį „Jonavos kraštas“ (platinamas nemokamai).

Vadovybė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Generalinis direktorius - Virginijus Vizbaras (bendrovės įkūrėjas ir savininkas)
  • Komercijos direktorė - Dalia Vizbarienė.

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]