Tremere

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tremere simbolis, išlikęs nuo tų laikų, kai jie dar buvo magai.

Tremere – fiktyvus vampyrų klanas White Wolf leidžiamame vaidmenų žaidime Vampire: the Masquerade bei kituose su Tamsos pasaulio vampyrais susijusiuose žaidimuose (Vampire: the Dark Ages, kompiuterinis vaidmenų žaidimas Vampire: the Masquerade Bloodlines ir kt.), taip pat – fiktyvūs Hermio ordino Magų Namai vaidmenų žaidime žaidime Ars Magica.

Nuo kitų klanų Tremere skiriasi tuo, kad vampyrais jie tapo „dirbtinai“. Iš pradžių tai buvo Magų Namai, kurie, ieškodami nemirtingumo paslapties, tarp kitų galimų būdų pradėjo tyrinėti ir Tzimisce klano vampyrus. Magiškų ritualų dėka magams pavyko save paversti tam tikra prasme nemirtingais – jie tapo vampyrais. Vėliau jų lyderis atliko diablerie klano salubri įkūrėjui ir taip Tremere tapo pilnateisiu klanu.

Tapus vampyrais, magų avataras žuvo, ir jie prarado visas magiškas galias, tačiau pamažu ištobulino naująją kraujo magiją – taumaturgiją.

Tremere kartu su Ventrue buvo pagrindiniai Camarillos įkūrėjai ir gynėjai. Tačiau net ir šioje sektoje jie nėra mėgstami. Gangrel ir Nosferatu turi senų sąskaitų, kadangi jų atstovai buvo naudojami kuriant gargoilus – specialius pusiau bevalius kovai skirtus padarus. Kiti klanai nemėgsta Tremere dėl jų magijos, paslaptingumo ar kitų priežasčių.

Klanas yra griežtai organizuotas piramidės principu. Kiekvienas naujas narys priverstas gerti septyneto aukščiausiųjų vadų kraujo, taip per vieną žingsnį priartėdamas prie kraujo priesaikos. Ištikimybė ir lojalumas klanui turi būti aukščiau visko.


Vampire: The Dark Ages ir Vampire: The Masquerade klanai

Assamite · Brujah · Caitiff · Cappadocians (V:DA) · Followers of Set · Gangrel · Giovanni (V:TM) · Lasombra · Malkavian · Nosferatu · Ravnos · Salubri · Toreador · Tremere · Tzimisce · Ventrue