Tranksas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 NoFonti.svg  Šiam straipsniui ar jo daliai trūksta išnašų į šaltinius.
Jūs galite padėti Vikipedijai pridėdami tinkamas išnašas su šaltiniais.
Mažas Tranksas

Tranksas (jap. トランクス = Torankusu) yra Drakonų kovos Z veikėjas, Vedžito ir Bulmos sūnus.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Tranksas gimė 766 metais .Jo tėvas Vedžitas, stiprus Sajanas kovotojas, jo motina Bulma - Kapsulių Koorporacijos mokslininkė. Kai Tranksas paaugo, jo tėvas versdavo treniruotis su juo, kad būtų stiprus. Vieną kartą, jis netikėtai virto į Super Sajaną. Tranksas vėliau susidraugavo su Gotenu, kuris irgi "treniravosi" su savo broliu Gohanu ir virto Super Sajanu ir kovėsi kartu su juo. Tranksas nuolat palaikė savo tėvą, ir nuolat uoliai treniruodavosi.

Tranksas vėliau susijungia su Gotenu ir tampa Gotranksu ,kovoja su Bloguoju . Gotranksas yra susiurbiamas ir atgaivintas tik tada kai yra nugalimas. Kai Bio-Brolis pasirodo, jis ir Gotenas sunaikina jį.

Drakonų kovoje GT, Tranksas keliauja su Goku ir Pan po visatą Drakono rutulių ieškoti. Jie sutinka daug blogiečių ir nugali visus. Tranksas yra vienas iš sajanų, kuris treniruojasi GT serijose.

Ateities Tranksas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ateityje, Tranksas yra vienas iš gyvų nuo Androidų siaubimo. Jis slepiasi su savo motina Bulma suniokotame mieste. Gokas, Pikolas, Vedžitas, visi mirę. Gohanas, kuris prarado ranką kovoje su Androidais, irgi nužudytas Androidų. Po Gohano mirties Tranksas perpildytas pykčio virsta Super Sajanu. Po trejų metų Tranksas tada nusprendžia atvykti į praeitį ir perspėti apie Androidus.

Ateities Tranksas atvyksta 20 metų į praeitį su Laiko kapsule. Jis su savimi netyčia atsineša Celą, kuris užauga vėliau į stiprų kovotoją. Tranksas nužudo Fryzą, Karalių Koldą ir praneša Gokui apie Androidus. Jie visi treniravosi. Kai Vedžitas nugalėjo Androidą #19, Tranksas pasakė, kad tai ne tie androidai iš jo ateities. Paskui savo labaratorijoje Daktaras Giras aktyvavo #16, #17 ir #18. Mūšis prasidėjo prieš Androidus #18 ir #17. Ateities Tranksas buvo nugalėtas Androido #18. Kai Celas susiurbė #17, Ateities Tranksas ir Vedžitas treniravosi Laiko kambaryje ir tapo Antros klasės Super Sajanais. Vedžitas, kuris sužinojo kad šis Tranksas bus jo sūnus, didžiavosi juo ir tikėjo, kad Tranksas yra stipresnis už jį. Kai Vedžitas buvo nugalėtas Celo, Ateities Tranksas perėmė. Supykęs, Ateities Tranksas virto Ultra Super Sajanu, bet vis tiek buvo nugalėtas, nes buvo per lėtas. Jis vėliau buvo nužudytas Celo, bet prikeltas su Drakono rituliais. Jis grįžta į ateitį, pasveikintas Vedžito ir daugiau nebematytas.

Sugebėjimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Ateities Trankso[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Bukujustu - skraidymas oru
  • Burning Attack (Deginimo smūgis) - stiprus smūgis šaunamas greitai iš delnų. Smiliai ir nykščiai liečiasi ir sudaro rombą.
  • Shining Sword Attack (Šviečiančio Kardo Smūgis)