Tom Clancy's Splinter Cell: Essentials

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Orange Icon Edit.svg  Manoma, kad šis straipsnis yra beviltiškas.
Jo turinys, struktūra, stilius ar kitos savybės yra tokios, kad jo neįmanoma pritaikyti enciklopedijai.
Priežastis atskirai nesukonkretinta, bet jei ji neakivaizdi, tai gali būti nurodyta istorijoje ar aptarime.
Jei galite parašyti šį straipsnį iš naujo, tegul ir kelis kartus mažesnį, taip ir padarykite!
 Broom icon.svg  Šį puslapį ar jo dalį reikia sutvarkyti pagal Vikipedijos standartus.
Jei galite, sutvarkykite.
Tom Clancy's Splinter Cell: Essentials
Tom Clancy's Splinter Cell - Essentials.jpg
Kūrėjas Ubisoft
Leidėjas Ubisoft
Dizaineris {{{dizaineris}}}
Kompozitorius {{{kompozitorius}}}
Išleidimo data Jungtinės Amerikos Valstijos 2006 m. kovo 21 d.
Australija 2006 m. balandžio 6 d.
Europos Sąjunga 2006 m. balandžio 7 d.
Žanras (-ai) Sėlinimo-veiksmo
Režimas Vieno arba daugelio žaidėjų
Reitingai ESRB: M
PEGI: 16
Platforma PlayStation Portable
Versija {{{versija}}}
Variklis Unreal Engine 2.0
Reikalavimai
Platinimas UMD
Licencija
Pirmtakas Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Kitos dalys Splinter Cell (žr. lentelę apačioje)
[1]

Tom Clancy’s Splinter Cell: Essentials yra vaizdo žaidimas iš „Splinter Cell“ serijos, išleistas išskirtinai PlayStation Portable sistemai. Žaidimas buvo išleistas 2006 m. kovo 21 d. (Amerikoje) taip pat 2006 m. balandžio 6 d. (Australijoje) bei 2006 m. balandžio 7 d. (Europoje). Žaidimą sukūrė bei išleido kompanija "Ubisoft". Tai yra vienintelis žaidimas is "Splinter Cell" žaidimų serijos, kuris buvo specialiai išleistas "PlayStation Portable" sistemai.

Įvertinimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nors kai kurie žaidėjai įvertino žaidimą kiek prastai dėl ne per geriausių grafikų ir dėl to, kad žaidimas veikė ne taip sklandžiai, bet kai kurie kritikai, pavyzdžiui IGN ("Imagine Games Network") įvertino žaidimą 6.3 iš dešimties. Vis dėlto iš tikrųjų, žaidimas turi keletą nemalonių dalykų kaip:

- Ne itin sklandus kadrų judėjimas

- Gana sunkios bei painios kontrolės

Bet neskaitant šių ir kitokių nemalonumų, žaidimas vis tiek susilaukė pakankamai daug dėmesio ir parduotų žaidimo kopijų.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

DĖMESIO: toliau atskleidžiamos kūrinio detalės

„Splinter Cell: Essentials“ istorija prasideda 2009 metais, po „Splinter Cell: Double Agent“ įvykių. Semas Fišeris įsėlina į kapines, kuriose palaidota jo duktė, Sara, neseniai žuvusi automobilio avarijoje. Fišeris sulaikomas ir apklausinėjamas. Apklausinėjimo metu Semas prisimena ankstesnius įvykius, kurie tada atkartojami žaidimo misijose.

Pirmoji misija nukelia žaidėją į 1992-ųjų metų Kolumbiją. Fišeris tuo metu tebėra Navy SEALs narys. Jo vadas, Douglas Shetland, yra paimamas į nelaisvę FARC partizanų. Nepaisydamas tiesioginių įsakymų, jis vienas atlieka gelbėjimo operaciją. Toliau misija kartojasi iš pirmosios Splinter Cell dalies pavadinimu Oil Rig. Po to jūs persikeliate į Belgrado miestą, esanti Jugoslavijoje. Po šios misijos jūs grįžtate į JAV ir sužinote neteisėtą ginklų sandėrį ir misijos gale turite nužudyti sprunkančius prekeivius. Jus išduos agentas Frasier'is. Jus jį galite nužudyti arba apsvaiginti. Kita misija persikelia į Manheteną, JAV. Ten jūs sužinosite, kad jus išdavė jūsų senas draugas Douglas Shetland. Jūs prisiminsite per apklausą, kai buvote pasodintas į kalėjimą. Jūs su vienu iš teroristu, pabėgate iš jo. Kitoje misijoje jūs esate agentas, apsimaskavęs teroristu. Jūs turėsite pakeisti Audio į kitus įrašo iškirpimus, ir išvengti mirties. Bet jūs turėsite nužudyti Trečio Ešelono pulkininką (angl. Colonel) Irving Lambert, kuris jums sakydavo ką daryti per ankstesnius žaidimus. Ir po apklausos jūs pabėgate iš NSA ir slaptai sugrįžtate į savo kambarį. Per šią misiją jums padeda nebe Irving Lambert, bet Anna Grimmstorir. Jūs paimsite diską iš naujo pulkininko Williams asmeninio kompiuterio ir tada istorija pasibaigia filmuku, kurio metu Semas pasako šiuos žodžius: "Mes dar pasimatysim..."