The Twins

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
The Twins

Grupės The Twins nariai - 1988 m. singlo „Time Will Tell“ viršelyje
Biografija
KilmėFlag of Germany.svg Vokietija
ŽanraiSynthpop
New Wave
electronic
Aktyvumo metai1980 - dabar
Įrašų kompanijaHansa (Ariola)
CBS Records
Passion Factory (da-music)
Nariai
Sven Dohrow
Ronny Schreinzer

The Twins (angl. „Dvyniai“) – vokiečių elektroninės muzikos duetas, susikūręs 1980 m. Viena pirmųjų ir populiariausių 9-ojo dešimt. ne iš Anglijos kilusių synthpop grupių.

Nariai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Grupę sudaro du nariai – Sven Dohrow ir Ronny Schreinzer, pažįstami nuo mokyklos laikų, kuomet vienas jų gitara, kitas būgnais grojo mėgėjiškose grupėse. Prabėgus keleriems metams po mokyklos baigimo, 1980 m. įsigiję sintezatorius, nusprendė susiburti į bendrą grupę – duetą ir kurti elektroninę muziką, kuri patiko jiems abiem.

Ronny Schreinzer (g. 1958 m. kovo 21 d. Berlyne) – grupės vokalistas, taip pat groja klavišiniais, būgnais ir gitara. Šviesiaplaukio atlikėjo hobi – valgio gaminimas bei kompiuteris, mėgstamiausia spalva – juoda, gyvūnas – šuo.

Sven Dohrow (g. 1957 m. rugsėjo 28 d. Berlyne) groja klavišiniais bei gitara. Tamsiaplaukio atlikėjo hobi – sportas (dviračiai, golfas), mėgstamiausia spalva – mėlyna, gyvūnas – papūga.

Grupės nariai savo įkvėpėjais vadina tokius „New Romantic“ muzikinio stiliaus atlikėjus kaip Gary Numan, Tubeway Army, Ultravox, O.M.D. bei ankstyvieji Depeche Mode.

Biografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Grupės The Twins logotipas

Pasivadinti The Twins (Dvyniai) grupės nariai nusprendė iš karto, nors nėra susiję jokiais giminystės ryšiais. Savo pasirinkimą atlikėjai grindžia muzikinio kūrybos proceso pagrindu: jie dirba ir viską kuria drauge kaip broliai dvyniai – yra ne tik muzikantai (groja visais instrumentais, kuriuos naudoja savo kūriniuose), dainų tekstų bei muzikos kūrėjai, bet ir prodiuseriai, remiksuotojai bei aranžuotojai, kas jų karjeros pradžioje, 9-ajame dešimt. buvo labai neįprasta. Tuo laiku, kuomet vokiškai kalbančiose šalyse klestėjo NDW („Neue Deutsche Welle“) stilius, buvo neįprastas ir The Twins pasirinkimas dainuoti tik angliškai, tačiau muzikantai nusprendė, kad jų muzikinį stilių geriausiai atspindi būtent angliški dainų tekstai. Nuo 2-ojo albumo grupės nariai ėmė bendradarbiauti su dainų tekstų kūrėju – britu Tim Dowdall ir įrašinėti dainas pirmoje nuosavoje įrašų studijoje.

Jau pirmasis grupės singlas „The Desert Place“ Vokietijoje tapo diskotekų hitu. Šis singlas pateko ir į JAV „Billboard“ šokių muzikos topus, o sekančiais metais šiame hitparade singlas „Face To Face (Heart To Heart)“ pakilo į Top-20.

Didžiausios sėkmės grupė susilaukė Italijoje, kur šiek tiek daugiau nei per vienerius metus net 3 jų dainos tapo Top-10 hitais – „Face To Face (Heart To Heart)“ – Nr.5, „Not The Loving Kind“ – Nr.9 ir „Ballet Dancer“ – Nr.3 (pastaroji daina tapo vienu iš pačių geriausiai Italijoje perkamų 1983 m. singlų). Dėl šio fakto grupė neretai klaidingai priskiriama prie Italo disco stiliaus atlikėjų ir jos dainos dažnai įtraukiamos į tokio tipo muzikos rinkinius. Kitais žymiais grupės kūriniais tapo dainos „Love System“ bei „Love In The Dark“, kurias iki šiol mielai groja laiko patikrintos muzikos radijo stotys bei 80-ųjų metų muzikos diskotekos. 2003 m. „Ballet Dancer“ vėl pateko į daugybės šalių populiariausių dainų topus, šokių muzikos grupei Master Blaster išleidus jos koverį.

The Twins yra surengę nemažai koncertinių turne. Siekiant pasirodymų kokybės, jų metu scenoje gyvai grojančios grupės sudėtyje viso pasirodydavo du sintezatoriais grojantys muzikantai, būgnininkas, saksofonistas bei dvi „back“ vokalistės. Pažymėtina, kad 1987 m. grupė surengė eilę koncertų tuometinėje Tarybų Sąjungoje, o Maskvoje bei Leningrade grojo 120-čiai tūkst. žiūrovų.

1995 m. gausių grupės gerbėjų prašymu CD pavidalu buvo perleisti skaitmeniniu būdu atnaujinti visi ankstesni grupės albumai.

Nors kol kas paskutinis studijinis albumas pasirodė dar 1993 m., grupė niekada nebuvo oficialiai išsiskyrusi ir retkarčiais vis dar koncertuoja bei leidžia rinktinius albumus ir remiksuotas dainas. Ir nors grupės nariai daugiausia laiko praleidžia savo įrašų studijose bei leidybinėje kompanijoje, prodiusuodami kitus atlikėjus, jie teigia įrašinėjantys ir naujas dainas, neatmesdami galimybės kada nors išleisti naują grupės The Twins albumą.

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Plačiau žiūr. The Twins diskografija

Studijiniai albumai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]