The Hobos

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
The Hobos
Biografija
KilmėFlag of Latvia.svg Latvija
ŽanraiRokas, popmuzika
Aktyvumo metai1999-dabar
Įrašų kompanijaPlatforma Records
Nariai
Rolandas Ūdris
Martinš Burkevicas
Egonas Kronbergas
Vilnis Krievinš

The Hobos1999 m. sausį įkurta latvių muzikos grupė.

Visi keturi The Hobos nariai yra iš Liepojos, tačiau savo karjerą grupė pradėjo Rygoje. 1999 m. sausio pabaigoje, įkūrimo mėnesį, savo pirmą koncertą The Hobos atliko kavinėje Ai, Karamba, kuri leido grupei pasirodyti, neduodama jokio atlygio. Koncertą atsitiktinai stebėjo vienas iš grupės Brainstorm narių, kuris The Hobos pasirodymo metu pietavo minėtoje kavinėje. Buvo pakviesti ir kiti grupės Brainstorm nariai, kas galiausiai išsivystė į improvizuotą renginį.

Pirmasis albumas pavadinimu Numbvision, išėjęs 1999 m. gruodį, sulaukė didelės sėkmės ir gavo Latvijos Muzikos įrašų metų apdovanojimų titulą Geriausias pop & rock albumas ‘99. Nufilmuotas klipas dainai Christian (I’m gonna be) gavo 2000 m. geriausio Latvijos videoklipo apdovanojimą.

Ir antrasis albumas Perfect Solution, kuris pasirodė 2001 m., ir trečiasis albumas Flashback Mornings, išėjęs 2002 m., pasižymėjo Latvijos Muzikos įrašų metų apdovanojimų istorijoje, gavę atitinkamai 2001 ir 2002 m. geriausio roko albumo apdovanojimus. Atskirą apdovanojimą (geriausia roko daina) 2002 m. gavo ir daina Flying away iš albumo Flashback Mornings.

Ketvirtasis albumas Radio Jah Jah pasirodė 2004 m. ir buvo sukurtas pažymint grupės gyvavimo penkmetį. Albumas susideda iš 2 diskų, iš kurių pirmame yra grupės originalios kompozicijos, o antrame įtrauktos įvairių populiarių dainų „cover“ versijos.

Diskografija[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Numbvision (1999)
  • Perfect Solution (2001)
  • Flashback Mornings (2002)
  • Radio Jah Jah (2004)

Nariai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Nuorodos[redaguoti | redaguoti vikitekstą]