Tekvondo 2008 m. vasaros olimpinėse žaidynėse

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tekvondo
2008 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Taekwondo 2008.gif
Varžybų vietaPekino mokslo ir technologijų universitetas
DataRugpjūčio 20–23
Dalyviai128

«2004 2012»
Infolentelė: žiūrėti  aptarti  redaguoti

Tekvondo varžybos 2008 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Pekine vyko nuo rugpjūčio 20 iki rugpjūčio 23 d. Pekino mokslo ir technologijų universiteto sporto salėje.

Medalių lentelė[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

 Vieta  Šalis Auksas Sidabras Bronza Iš viso
1 Pietų Korėja Pietų Korėja (KOR) 4 0 0 4
2 Meksika Meksika (MEX) 2 0 0 2
3 Kinija Kinija (CHN) 1 0 1 2
4 Iranas Iranas (IRI) 1 0 0 1
5 JAV JAV (USA) 0 1 2 3
6 Turkija Turkija (TUR) 0 1 1 2
7 Kanada Kanada (CAN) 0 1 0 1
Dominikos Respublika Dominikos Respublika (DOM) 0 1 0 1
Graikija Graikija (GRE) 0 1 0 1
Italija Italija (ITA) 0 1 0 1
Norvegija Norvegija (NOR) 0 1 0 1
Tailandas Tailandas (THA) 0 1 0 1
13 Kroatija Kroatija (CRO) 0 0 2 2
Kinų Taipėjus Kinų Taipėjus (TPE) 0 0 2 2
15 Afganistanas Afganistanas (AFG) 0 0 1 1
Brazilija Brazilija (BRA) 0 0 1 1
Kuba Kuba (CUB) 0 0 1 1
Prancūzija Prancūzija (FRA) 0 0 1 1
Jungtinė Karalystė Jungtinė Karalystė (GBR) 0 0 1 1
Kazachija Kazachija (KAZ) 0 0 1 1
Nigerija Nigerija (NGR) 0 0 1 1
Venesuela Venesuela (VEN) 0 0 1 1
Iš viso 8 8 16 32

Nugalėtojai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Vyrai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Klasė Auksas Sidabras Bronza
58 kg Meksika Guillermo Pérez
Meksika (MEX)
Dominikos Respublika Yulis Gabriel Mercedes
Dominikos Respublika (DOM)
Afganistanas Rohullah Nikpai
Afganistanas (AFG)
Kinų Taipėjus Chu Mu-Yen
Kinų Taipėjus (TPE)
68 kg Pietų Korėja Son Tae-Jin
Pietų Korėja (KOR)
JAV Mark López
JAV (USA)
Turkija Servet Tazegül
Turkija (TUR)
Kinų Taipėjus Sung Yu-Chi
Kinų Taipėjus (TPE)
80 kg Iranas Hadi Saei
Iranas (IRI)
Italija Mauro Sarmiento
Italija (ITA)
Kinija Zhu Guo
Kinija (CHN)
JAV Steven López
JAV (USA)
+80 kg Pietų Korėja Cha Dong-Min
Pietų Korėja (KOR)
Graikija Alexandros Nikolaidis
Graikija (GRE)
Nigerija Chika Chukwumerije
Nigerija (NGR)
Kazachija Arman Chilmanov
Kazachija (KAZ)

Moterys[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Klasė Auksas Sidabras Bronza
49 kg Kinija Wu Jingyu
Kinija (CHN)
Tailandas Buttree Puedpong
Tailandas (THA)
Kuba Daynellis Montejo
Kuba (CUB)
Venesuela Dalia Contreras
Venesuela (VEN)
57 kg Pietų Korėja Lim Su-Jeong
Pietų Korėja (KOR)
Turkija Azize Tanrıkulu
Turkija (TUR)
JAV Diana López
JAV (USA)
Kroatija Martina Zubčić
Kroatija (CRO)
67 kg Pietų Korėja Hwang Kyung-Seon
Pietų Korėja (KOR)
Kanada Karine Sergerie
Kanada (CAN)
Prancūzija Gwladys Épangue
Prancūzija (FRA)
Kroatija Sandra Šarić
Kroatija (CRO)
+67 kg Meksika Maria Espinoza
Meksika (MEX)
Norvegija Nina Solheim
Norvegija (NOR)
Jungtinė Karalystė Sarah Stevenson
Jungtinė Karalystė (GBR)
Brazilija Natália Falavigna
Brazilija (BRA)