Visi viešieji sąrašai

Jump to navigation Jump to search

Bendra įkeltų failų, ištrynimų, užrakinimų, blokavimų ir teisių suteikimų istorija. Galima sumažinti rezultatų skaičių patikslinant veiksmo rūšį, naudotoją ar susijusį puslapį.

Specialiųjų veiksmų sąrašas
  • 11:39, 3 gegužės 2020 Martynas GL Aptarimas indėlis pervadino puslapį Aptarimas:Jakutija į Aptarimas:Sacha (Daugelyje kitų kalbų vikipedijų puslapis įvardijamas kaip Sacha. Taip pat Sacha (kaip Sachos Respublika) ir yra officialus bei senasis šio administacinio vieneto pavadinimas.)
  • 11:39, 3 gegužės 2020 Martynas GL Aptarimas indėlis perkėlė puslapį Jakutija į Sacha (anksčiau buvo nukreipiamasis) (Daugelyje kitų kalbų vikipedijų puslapis įvardijamas kaip Sacha. Taip pat Sacha (kaip Sachos Respublika) ir yra officialus bei senasis šio administacinio vieneto pavadinimas.)
  • 11:39, 3 gegužės 2020 Martynas GL Aptarimas indėlis pervadindamas ištrynė buvusį nukreipimą Sacha (Ištrinta dėl perkėlimo iš "Jakutija")
  • 19:09, 11 liepos 2019 Martynas GL Aptarimas indėlis sukūrė naudotojo paskyrą Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems