Komanda: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
23 pridėti baitai ,  prieš 14 metų
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
No edit summary
'''Komanda''' – du ar daugiau [[Žmogus|žmonių]], kurie tarpusavyje yra susiję ir daro vienas kitam įtaką, siekdami bendro tikslo. Tradiciškai organizacijose būna dviejų tipų komandos: formalios ir neformalios. Nors šiandien yra komandų, kurios turi bruožų, būdingų abiem tipams.
 
== Formalios komandos ==
Formalias komandas ar [[Grupė|grupes]] sukuria vadovai sąmoningai, joms skiriamos tam tikros užduotys, kad jos padėtų organizacijai siekti tikslų. Galimi tokių komandų tipai:
* ''komandavimo komanda'' – populiariausia formali grupė, kurią sudaro vadovas ir darbuotojai, atsiskaitantys tam vadovui.
* ''komitetas'' – formali organizacijos komanda, paprastai sudaroma ilgam laikui, kad atliktų specifines organizacijos užduotis. Jis sprendžia pasikartojančias problemas bei priima sprendimus. Komiteto nariai gali keistis, o pats komitetas ilgainiui išlieka.
* ''projektų komandos'' – laikinos formalios komandos, kurios sukuriamos spręsti konkrečiai problemai ir parastaipaprastai išformuojamos, kai užduotis įvykdoma ar problema išsprendžiama.
 
== Neformalios komandos ==
[[Kategorija:Visuomenė]]
 
[[en: commandCommand]]
947

pakeitimai

Naršymo meniu