The Ark: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
775 pridėti baitai ,  prieš 14 metų
-cleanup - sutvarkyta
S (Straipsnis 'The Ark (band)' pervadintas į 'The Ark')
(-cleanup - sutvarkyta)
{{Infobox grupė
{{cleanup}}
|grupės_pavadinimas = {{PAGENAME}}
The Ark - tai švedų glam roko grupė. Suburta 1991m. - Ola Salo, Mikael Jepson, Lasse "Leari" Ljungberg, kai Ola Salo ir Leari buvo tik keturolikos metų. Martin Axen oficialiai prie grupės prisijungė 1997, o Sylvester Schlegel 1999. Paskutinis buvo Jens Andersson, kuris oficialiai prie grupės prisijungė 2006, tačiau jis jau keletą metų grodavo gyvuose konsertuose.
|paveikslėlis = [[vaizdas:Cb theark 2.JPG|200px]]
The Ark dainų žodžiai kartais būna prieštaringi. Pavyzdžiui: 2002 singlas "Father of a Son" yra apie homoseksualų teises turėti vaikų. 2006 spalį grupė ir Ola Salo buvo sukritikuoti JAV spaudos dėl ginčytino komentaro užsimenant apie rugsėjo 11. Nors tai buvo akivaizdus geraširdiškas pajuokavimas tarp dainų, kai grupė pasirodė naujos Švedijos Ambasados JAV atidarymo renginyje. Deja dėl to teko atšaukti visą JAV koncertinį turą.
|antraštė = Grupės vokalistas Ola Salo
Taip pat The Ark atstovavo Švedijai 2007 metų Eurovizijos dainų konkurse su daina "The Worrying Kind". Šią dainą (kaip ir daugumą kitų grupės dainų) parašė Ola Salo. Ši daina įtraukta į 2007 balandį išleistą diską "Prayer for the Weekend". Pirmasis šio disko singlas "Absolutely no Decorum" pasirodė jau 2007 sausį.
|kilmė =
The Ark bendradarbiavo su tokiomis grupėmis kaip The Darkness ir The Cardigans.
|šalis = {{flagicon|Sweden}} [[Vekšė]] ([[Švedija]])
|aktyvumo_metai = [[1991]]−dabar
|muzikos_žanras = [[Glamrokas]]<br>[[Pop rokas]]
|įrašų_kompanija =
|dabartiniai_nariai = Ola Salo<br>Sylvester Schlegel<br>Martin Axén<br>Mikael Jepson<br>Lars Ljungberg-Leari<br>Jens Andersson<br>
|buvę_nariai =
|svetainė = http://thearkworld.com/
}}
'''The Ark''' − švedų glamroko grupė. Suburta [[1991]] m. Ola Salo, Mikael Jepson, Lasse Ljungberg-Leari, kai Ola Salo ir Leari buvo tik keturolikos metų.
 
The Ark - tai švedų glam roko grupė. Suburta 1991m. - Ola Salo, Mikael Jepson, Lasse "Leari" Ljungberg, kai Ola Salo ir Leari buvo tik keturolikos metų. Martin Axen oficialiai prie grupės prisijungė [[1997]] m., o Sylvester Schlegel [[1999]] m. Paskutinis buvo Jens Andersson, kuris oficialiai prie grupės prisijungė [[2006]] m., tačiau jis jau keletą metų grodavo gyvuose konsertuose.
Nariai:
Ola Salo (pagrindinis vokalas , pianinas);
Mikael Jepson (gitara, pritariantysis vokalas);
Leari (Lars Ljungberg) (bosinė gitara, pritariantysis vokalas);
Martin Axen (gitara, pritariantysis vokalas);
Sylvester Schlegel (būgnai, pritariantysis vokalas);
Jens Andersson (klavišiniai instr., garso technikas).
 
„The Ark“ dainų žodžiai kartais būna prieštaringi. Pavyzdžiui, [[2002]] singlas „Father of a Son“ yra apie [[homoseksualumas|homoseksualų]] teises turėti vaikų.
 
The2006 Ark dainų žodžiai kartais būna prieštaringi. Pavyzdžiui: 2002 singlas "Father of a Son" yra apie homoseksualų teises turėti vaikų. 2006spalio spalįmėnesį grupė ir Ola Salo buvo sukritikuoti [[JAV]] spaudos dėl ginčytino komentaro užsimenant apie [[rugsėjo 11]]. Nors tai buvo akivaizdus geraširdiškas pajuokavimas tarp dainų, kai grupė pasirodė naujos Švedijos Ambasados JAV atidarymo renginyje. Deja dėl to teko atšaukti visą JAV koncertinį turą.
 
Taip„The pat The ArkArk“ atstovavo Švedijai [[Eurovizija 2007|2007 metų Eurovizijos dainų konkurse]] su daina "The„The Worrying Kind"Kind“. Šią dainą (kaip ir daugumą kitų grupės dainų) parašė Ola Salo. Ši daina įtraukta į 2007 balandįbalandžio mėnėsį išleistą diską "Prayer„Prayer for the Weekend"Weekend“. Pirmasis šio disko singlas "Absolutely„Absolutely no Decorum"Decorum“ pasirodė jau 2007 sausįsausio mėnesį.
 
The Ark bendradarbiavo su tokiomis grupėmis kaip „[[The Darkness]]“ ir „[[The Cardigans]]“.
 
== Grupės nariai ==
*Ola Salo (pagrindinis [[vokalas ]], [[pianinas]]);
*Mikael Jepson ([[gitara]], pritariantysis vokalas);
Leari (*Lars Ljungberg)-Leari ([[bosinė gitara]], pritariantysis vokalas);
*Martin Axen (gitara, pritariantysis vokalas);
*Sylvester Schlegel ([[būgnai]], pritariantysis vokalas);
*Jens Andersson ([[klavišiniai instr.instrumentai]], garso technikas).
 
[[Kategorija:Švedijos atlikėjai]]
[[Kategorija:Eurovizijos dalyviai]]
 
[[en:The Ark (band)]]
2 044

pakeitimai

Naršymo meniu