Pereiti prie turinio

Mega (prekybos centras): Skirtumas tarp puslapio versijų

2 955 baitai pašalinti ,  prieš 15 metų
S
atst, kopijuota is http://www.mega.lt/index.php?fuseaction=free.browse&cid=51
No edit summary
S (atst, kopijuota is http://www.mega.lt/index.php?fuseaction=free.browse&cid=51)
 
[[Kategorija:Kaunas]]
 
Pačioje Lietuvos širdyje, kelio A1 Klaipėda-Vilnius 101 kilometre, esantis PLC „Mega” per vieną valandą pasiekiamas 2,2 mln. žmonių arba 2/3 šalies gyventojų. 500 000 gyventojų iki jo - mažiau nei 15 minučių kelio automobiliu. Pro šią vietą abiem kryptimis per dieną pravažiuoja beveik 30 000 automobilių, kurie perveža 25 mln. keleivių per metus.
 
PLC „Mega” - tai funkcionalus architektūros kūrinys, kuriame viskas sukurta lankytojų patogumui.
 
PLC „Mega” yra pastatytas ypač erdvioje ir patogioje vietoje. Kiekvienas čia gali įspūdingai praleisti dieną, negailėdamas nei laiko, nei išteklių.
 
Kuriant projektą jėgas ir patirtį sujungė Lietuvos ir Vokietijos prekybos centrų plėtotojai kartu su vienais žymiausių Europos prekybos centrų architektų, Chapman Taylor, todėl kiekviena detalė yra kruopščiai apgalvota, o kiekvienas sprendimas patikrintas. Parduotuvių alėjos išplanavimas bei vitrinų išdėstymas sukuria lankytojui nuolat šurmuliuojančios prekybos gatvės įspūdį.
 
Įgyvendinant du projekto etapus bus sukurta maždaug 120 000 kv.m. komercinės paskirties nuomojamų patalpų ir 3500 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Pirmojo etapo metu pastatytas 72 000 kv.m. prekybos ir laisvalaikio centras, kuriame 60 000 kv.m. apima prekybos plotas ir 10 000 kv.m. pramogų kompleksas bei 2500 vietu automobilių stovėjimo aikštelė. Čia įsikūrė „Rimi” hypermarketas, didelė statybinių medžiagų bei namų apyvokos prekių parduotuvė „Senukai”, pramogų kompleksas ir 110 įvairių parduotuvių, jungiančių prekybos alėją. Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega” duris atvėrusios parduotuvės apima visą galimą prekių ir paslaugų asortimentą. Šis centras atlieka ne tik komercinį vaidmenį - patogi vieta apsipirkti, bet ir socialinį - puiki vieta susitikti su draugais, bei turiningai praleisti laiką.
 
Į parduotuvių alėją krintanti dienos šviesa bei jaukios poilsio oazės sukuria ypatingą atmosferą mūsų pirkėjams.
 
Beveik 10 000 kv.m. ploto antrame aukšte esantį pramogų kompleksą sudaro pirmasis Vidurio Lietuvoje daugiaekranis daugiau nei 1000 vietų kino teatras, net 10 skirtingų restoranų bei 12 takelių boulingas.
 
Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega” tapo bendruomenės susibūrimo vieta, prisidedančia prie Vidurio Lietuvos žmonių socialinių, kultūrinių ir materialinių poreikių tenkinimo. Individuali prekybininkų vitrinų ir alėjos išvaizda sukuria senamiesčio gatvę primenančią atmosferą. Patogūs privažiavimai, tarp jų naujasis keturių juostų viadukas, tiesiogiai jungia prekybos centrą su automagistrale ir tankiausiai gyvenamais Kauno mikrorajonais.
 
Ne tik kiekvienam kauniečiui, bet ir keliaujantiems ar gyvenantiems tolimesniuose miestuose, PLC „Mega” yra šviesoje ir žalumoje skendinti oazė, į kurią visada norisi užsukti.
 
Daugiau informacijos www.mega.lt
12 187

pakeitimai