Prancūzijos futbolo sistema: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
S
Nuorodų į nukrepiamąjį straipsnį keitimas: Prancūzijos taurė
S (robotas Pridedama: ca:El futbol a França)
S (Nuorodų į nukrepiamąjį straipsnį keitimas: Prancūzijos taurė)
'''Prancūzijos futbolo''' pagrindinė kontroliuojanti organizacija – [[Prancūzijos futbolo federacija]] (''Fédération française de football''), kontroliuojanti nacionalines {{Futb||Prancūzijos|vyrų}} ir moterų rinktines, taip pat organizuojanti vyrų mėgėjų čempionatus bei [[Prancūzijos futbolo taurė|Prancūzijos taurės]]s varžybas. [[Ligue 1]], [[Ligue 2]] bei [[Prancūzijos lygos taurė]]s varžybas federacijos pavedimu organizuoja [[Prancūzijos futbolo lyga]].
 
==Lygos==
 
==Taurės==
Kasmet Prancūzijoje organizuojami du svarbiausi taurės turnyrai, kurių nugalėtojai užsitikrina vietas [[UEFA taurė]]s varžybose. Profesionalūs ir mėgėjų klubai varžosi dėl [[Prancūzijos futbolo taurė|Prancūzijos taurės]]s, o Ligue 1 ir Ligue 2 divizionų klubai dar varžosi ir dėl [[Prancūzijos lygos taurė]]s.
Taip pat organizuojamos ir Supertaurės rungtynės, vadinamos „Čempionų trofėjumi“ (''Trophée des champions''), šiose rungtynėse kasmet nuo 1995 metų susitinkapraeito sezono čempionato ([[Ligue 1]]) laimėtojai ir Prancūzijos taurės laimėtojai.
 
106 625

pakeitimai

Naršymo meniu