Apollo 11: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
5 pridėti baitai ,  prieš 6 mėnesius
* [[Liepos 20]] Armstrongas ir Oldrinas įsėdo į ''Eagle'' nusileidimo modulį ir atsiskyrė nuo valdymo modulio ''Columbia''. Kolinsas liko ''Columbia'' erdvėlaivyje, skirtame grįžimui į žemę.
* Tą pačią dieną 20:17 UTC jie nusileido.<ref>[https://www.hq.nasa.gov/alsj/a11/a11.landing.html The First Lunar Landing]</ref> Nusileidimas buvo gana sudėtingas. Teko pilotuoti rankiniu būdu, kompiuteriai nuolat signalizavo apie sutrikimus, priekyje buvo pastebėtas paviršiaus nelygumas, todėl teko sukti kiek į šoną. Degalų liko tik 30 sekundžių, be to Mėnulio trauka suspaudė degalus bake ir indikatoriai rodė likutį "Kritiškai mažai".
* Po sėkmingo nusileidimo Oldrinas pasakė: "Contact light! Okay, engine stop. ACA - out of detent. " Armstrong patvirtino "Out of detent". Oldrinas tęsė, "Mode control - both auto. Descent engine command override off. Engine arm - okay eagle has landet"
* Jie išsilaipina į paviršių
* Pagal numatytą planą mėnulio paviršių pirmasis turėjo paliesti Oldrinas, tačiau norėdamas tai įamžinti paprašė Armstrongo, kad tas jį nufotografuotų iš išorės lipantį ant Mėnulio paviršiaus iš nusileidimo modulio. Taip Neilas Armstrongas tapo pirmuoju žmogumi palietusiu Mėnulio paviršių.
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu