George Michael: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
15 baitų pašalinta ,  prieš 1 metus
S
 
Po „Faith“ sekusiu „[[Listen Without Prejudice, Vol. 1]]“ albumu autorius pakreipė savo dainas bei muziką lyriškesne, dramatiškesne kryptimi. Albumas komerciškai vėlgi buvo labai sėkmingas, o albumo pavadinimas „Listen Without Prejudice“ (liet.''Klausykite be išankstinės nuomonės'') tarsi kvietė klausytoją pažvelgti į George’o kūrybą iš kitos, nekomercinės pusės. „Vol. 1“ leido atsirasti spekuliacijoms, jog bus išleista ir antroji albumo dalis, tačiau „Vol. 2“ taip ir neišvydo dienos šviesos.
 
[[1996]] m. išleistas albumas „[[Older (George Michael albumas)|Older]]“ sukiršino kūrėją su leidėjais. Albumas, pasak Michael’o, nebuvo pakankamai sėkmingai ir plačiai reklamuojamas, tačiau leidėjams nepatiko ilgas tarpas tarp antrojo bei trečiojo albumų išleidimo. George’as pralaimėjo teisinius mūšius, tačiau po poros metų išleido dvigubą geriausių dainų albumą „[[Ladies & Gentlemen: The Best of George Michael]]“ ir dar po metų – koverių albumą „[[Songs from the Last Century]]“.
 
Naujo albumo vėl teko laukti ilgokai – tik [[2004]] m. buvo išleistas „[[Patience (George Michael albumas)|Patience]]“ įrašas. Jame galima sutikti net politinių elementų – „Shoot the Dog“ vaizdo klipe vaizduojami animaciniai [[George Walker Bush|Džordžo V. Bušo]] ir [[Tony Blair|Tonio Blero]] personažai<ref>http://www.youtube.com/watch?v=oBJ4zJkc9Eg GEORGE MICHAEL – SHOOT THE DOG</ref>. [[2006]] m., minėdamas 25-ąsias savo muzikinės karjeros metines, George’as išleido geriausių kūrinių albumą „25“ ir po ilgos pertraukos leidosi į koncertines gastroles.
38 375

pakeitimai

Naršymo meniu