Saitynas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 513 baitų pašalinta ,  prieš 3 metus
Puslapis keičiamas tekstu „'''Saitynas''' <ref>by Motiejus Gejburys</ref> „Manau internetas aka Saitynas, yra very nice dalykiux.“ „Kokiam server losiate sa:mp?““
(Puslapis keičiamas tekstu „'''Saitynas''' <ref>by Motiejus Gejburys</ref> „Manau internetas aka Saitynas, yra very nice dalykiux.“ „Kokiam server losiate sa:mp?““)
'''Saitynas'''
 
<ref>by Motiejus Gejburys</ref>
Pasaulinis tinklas (sutrumpintas WWW arba internetinis tinklalapis) yra informacijos erdvė, kurioje dokumentus ir kitus interneto resursus identifikuoja vienodi ištekliaus lokatoriai (URL), tarpusavyje susiję hiperteksto nuorodomis, ir juos galima pasiekti per internetą. [1] Anglų mokslininkas Tim Berners-Lee 1989 m. Išrado "World Wide Web". Pirmąjį naršyklės kompiuterio programą jis parašė 1990 m., Kai dirbo CERN Šveicarijoje. [2] [3] 1991 m. Internetinė naršyklė buvo išleista už CERN ribų, pirmiausia pradėta 1991 m. Sausio mėn. Nuo kitų mokslinių tyrimų įstaigų ir plačiajai visuomenei internete 1991 m. Rugpjūčio mėn.
„Manau internetas aka Saitynas, yra very nice dalykiux.“
 
„Kokiam server losiate sa:mp?“
Pasaulinis žiniatinklis buvo svarbiausias informacinio amžiaus kūrimas ir yra pagrindinis įrankis, kurį naudojasi milijardai žmonių bendrauti internete. [4] [5] [6] Tinklalapiai iš esmės yra teksto dokumentai, suformuoti ir komentuoti hiperteksto žymėjimo kalba (HTML). Be formato teksto, tinklalapiuose gali būti paveikslėlių, vaizdo įrašų, garso ir programinės įrangos komponentų, kurie pateikiami vartotojo naršyklėje kaip nuoseklūs multimedijos turinio puslapiai.
 
Įterptosios hierarchinės nuorodos leidžia vartotojams naršyti tinklalapius. Keli tinklalapiai, turintys bendrą temą, bendrą domeno pavadinimą arba abu, sudaro svetainę. Svetainės turinį daugiausia gali pateikti leidėjas, arba interaktyviai, kai naudotojai pateikia turinį ar turinį, priklauso nuo naudotojų ar jų veiksmų. Tinklalapiai gali būti daugiausia informatyvūs, visų pirma pramogoms arba daugiausia komerciniams, vyriausybiniams ar nevyriausybiniams organizaciniams tikslams.
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu