Pereiti prie turinio

Naudotojo aptarimas:Vpovilaitis: Skirtumas tarp puslapio versijų

:::: Štai tuo mes ir skiriamės. Iš [[Naudotojas:C.C. v C.C.|C.C. v C.C.]] pasisakymų galėjau suprasti, kad jūs nevertinate nei kitų darbo ar indėlio nei savo, tuo tarpu ELIP kūrėjai kiekvienas vertina ne tik savo indėlį bet ir kitų. Jums ką kiti sukūrė yra "šiukšlės", o mes susirinkome viską kas buvo Vikipedijoje sukurta, kad tai nedingtų po jūsų organizuoto "šiukšlių" išvalymo. Be ja mano minėti Vikipedijos vartotojai, kurie perėjo į Enciklopediją Lietuvai ir pasauliui iki 2012 m, Vikipedijoje buvo sukūrę apie 65 000 straipsnių, kas tuo metu sudarė apie 45% visų straipsnių. ir dabar dar sudaro apie 35% Vikipedijos straipsnių. Taigi Vikipedijoje visas tas Jūsų laikomas "šiukšles" arba 35% Vikipedijos turinio galite ramia sąžine išvalyti, nes jie yra saugomi ir tobulinami kaip realių žmonių, o ne anonimų įdėtas darbas. Visa tai yra suprantama, nes visi Vikipedijoje dirba anonimiškai, todėl visi yra laikomi tik '''brukalo''' '''skleidėjas'''. Tuo tarpu Enciklopedija Lietuvai ir pasauliui kuria ir redaguoja konkretūs žmonės, kurie siekia bendro tikslo sukurti Enciklopediją ir joje patalpintą informaciją pateikti skaitytojams. --{{Naudotojas:Vpovilaitis/sign|Vpovilaitis}} 15:22, 14 rugsėjo 2017 (EEST)
::::: [[Naudotojas:C.C. v C.C.|C.C. v C.C.]] užsiminei apie kažkokį finansavimą, tai leidžia manyti, kad kažkokį finansavimą gauni už veiklą Vikipedijoje. Jei tai buvo klausimas ar Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui leidėjai gauna kokį nors finansavimą, tai galiu atsakyti, kad jokio finansavimo nei vienas Enciklopedijos Lietuvai ir pasauliui leidėjas iki šiol negavo, tai yra nebuvo gautas nei vienas centas, todėl mums visai negresia, kad kažkoks finansavimas nutrūks. --{{Naudotojas:Vpovilaitis/sign|Vpovilaitis}} 15:22, 14 rugsėjo 2017 (EEST)
:Bet kaip tada galima paaiškinti protu nesuvokiamą 100 kart didesnę ELIP už lt viki? Jūs ten penkiese daugiau nudirbat nei en wiki bendruomenė? Šiaip tai ten reikalinga priežiūra, susikūrėt savo taisykles ir kas ką nori tas tą kelia, bet ir tai protu nepaaiškinama kaip gali iš niekur atsirasti 19 mln. str.? Tik botas gali tiek prikurti. Jeigu atvirai, tai Google jūsų projekto neišmeta, reiškiasi, kad pas jus nėra originalaus turinio arba žmonės juo labai nepatenkinti ir tik apsilankę mauna iš jūsų svetainės nieko nepešią, o Google už tai ir baudžia, todėl ir sakau jei jau nesvarbūs srautai, tuomet apskritai kam tada vargi dėl str. skč. viršuje?--[[Naudotojas:C.C. v C.C.|C.C. v C.C.]] ([[Naudotojo aptarimas:C.C. v C.C.|aptarimas]]) 17:10, 14 rugsėjo 2017 (EEST)
51 981

pakeitimas