Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
Įdėta daugiau informacijos, ištaisytos keletą klaidų, pridėti nauji žodžiai. Apibendrinus - skyrius "papilnėjo" informacija.
(Įdėta daugiau informacijos, ištaisytos keletą klaidų, pridėti nauji žodžiai. Apibendrinus - skyrius "papilnėjo" informacija.)
 
== Filmai ==
[[2016 m.]] yra išleista trilogijos „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pirmoji dalis. Istorija pasakoja apie knygos autorių Njutą Miglapūtį (akt. [[Eddie Redmayne]] ), kuris atvyksta į [[Niujorkas|Niujorką]] su tikslu paleisti į laisvąlaisvę savo vienuvieną iš gyvūnų, bet netyčia iš lagamino, kuriame yra visi jo fantastiniai gyvūnai, pabėga keletas gyvių ir pasislepia Niujorke. Njutui tenka bėgti jų ieškoti su [[Žiobaras|žiobaru]] (žmogumi, ne burtininku) Džeikobu Kovalskiu (akt. [[Dan Fogler]]), bet tai atneša dar didesnę bėdą. Scenarijų parašė visų [[Haris Poteris|Hario Poterio]] serijų, [[Kvidičas amžių bėgyje|"Kvidičas amžių bėgyje"]] ir [[Bardo Bidlio poringės|Bardo Bidlio poringių]] rašytoja [[J. K. Rowling]]. Filmas gavo ne vieną apdovanojimą, tarp jų - "geriausių kostiumų" filmų kategorijoje.
 
[[2018 m.]] bus išleista antroji filmo "Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti" dalis, o [[2020 m.]] planuojama išleisti ir trečiąją dalį, kurių, kaip ir pirmojo filmo scenarijų sukūrė ta pati J. K Rowling.
 
== Taip pat skaitykite ==
21

pakeitimas

Naršymo meniu