Tmall: Skirtumas tarp puslapio versijų

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Ištrintas turinys Pridėtas turinys
Vaidila (aptarimas | indėlis)
Nėra keitimo santraukos
Vaidila (aptarimas | indėlis)
Nėra keitimo santraukos
Eilutė 42: Eilutė 42:
Iš esmės tai yra „[[Amazon]]“ analogas, o apmokėjimas vyksta per kinišką „[[PayPal]]“ mokėjimų analogą „[[Alipay]]“.
Iš esmės tai yra „[[Amazon]]“ analogas, o apmokėjimas vyksta per kinišką „[[PayPal]]“ mokėjimų analogą „[[Alipay]]“.


2013 m. Tmall priklausė 51 % Kinijos elektroninės komercijos [[mažmeninė prekyba|mažmeninės prekybos]] rinkos. Nuo 2014 m. prekės ženklai gali prekiauti Kinijos rinkoje ir neturėdami verslo atstovybės Kinijoje. Dabar šioje pardutuvėje galima rasti gerai žinomus vakarietiškus prekės ženklus tokius, kaip „[[Adidas]]“, „[[Reebok]]“, „[[New Balance]]“, „[[Umbro]]“, „[[Lenovo]]“, „[[Dell]]“, „[[Nokia]]“, „[[Philips]]“, „[[Samsung]]“.
2013 m. Tmall priklausė 51 % Kinijos elektroninės komercijos [[mažmeninė prekyba|mažmeninės prekybos]] rinkos. Nuo 2014 m. prekės ženklai gali prekiauti Kinijos rinkoje ir neturėdami verslo atstovybės Kinijoje. Dabar šioje parduotuvėje galima rasti gerai žinomus vakarietiškus prekės ženklus tokius, kaip „[[Adidas]]“, „[[Reebok]]“, „[[New Balance]]“, „[[Lenovo]]“, „[[Dell]]“, „[[Nokia]]“, „[[Philips]]“, „[[Samsung]]“.


[[Kategorija:Elektroninės komercijos įmonės]]
[[Kategorija:Elektroninės komercijos įmonės]]

11:40, 2 liepos 2017 versija

Tmall
Originalus pavadinimas天猫
Formadukterinė įmonė
Pramonėelektroninė komercija
Įkurta2010 m.
HoldingasAlibaba Group
Tinklalapiswww.tmall.com

„Tmall“ (kin. 天猫; anksčiau Taobao Mall) – elektroninės prekybos bendrovė. Internetinė parduotuvė buvo įkurta 2010 m. „Alibaba Group“ koncerno ir yra orientuota į Kinijos vartotojų rinką.

Taobao.com veikia kaip tarpininkas tarp pirkėjo ir pardavėjo, aptarnaujantis mažmenininkus ir didmenininkus. Iš esmės tai yra „Amazon“ analogas, o apmokėjimas vyksta per kinišką „PayPal“ mokėjimų analogą „Alipay“.

2013 m. Tmall priklausė 51 % Kinijos elektroninės komercijos mažmeninės prekybos rinkos. Nuo 2014 m. prekės ženklai gali prekiauti Kinijos rinkoje ir neturėdami verslo atstovybės Kinijoje. Dabar šioje parduotuvėje galima rasti gerai žinomus vakarietiškus prekės ženklus tokius, kaip „Adidas“, „Reebok“, „New Balance“, „Lenovo“, „Dell“, „Nokia“, „Philips“, „Samsung“.