Aptarimas:Romanas Januškevičius: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: ==Tvarkymas== Straipsnyje daug nesusijusios su asmenybe medžiagos - "teoremų", "absolventų". Naudojami neleistini sutrumpinimai (''darb.''). Faktai turėtų būti tvirtinami...)
 
==Tvarkymas==
Straipsnyje daug nesusijusios su asmenybe medžiagos - "teoremų", "absolventų". Naudojami neleistini sutrumpinimai (''darb.''). Faktai turėtų būti tvirtinami šaltiniais, o ne nuorodomis į "blogus" (profesoriaus atestatas), ar savarankiškais išvedimais (130 mokslinių straipsnių). Darbai pristatomi reklaminiu-literatūriniu stiliumi („Doros pagrindai“, "kalendoriai").--[[Naudotojas:SubRE|SubRE]] ([[Naudotojo aptarimas:SubRE|aptarimas]]) 11:44, 27 rugsėjo 2016 (EEST)
 
Ačiū už komentarus, tačiau nesutinku su visais teiginiais... Pastebėjimai:
*Apie kurias teoremas kalbate? Profesoriaus Romano Januškevičiaus monografija vadinasi [http://leu.lt/lt/gmtf/gmtf_naujienos/prof.-romano-januskeviciaus-y15e.html „Charakterizacijos teoremų stabilumo tyrimas“].
Žodžiai "absolventų/absolventas/absolventai" nėra mano sukurtame straipsnyje.
* Trumpiniai bus pataisyti.
* Visi faktai yra patvirtinti šaltiniais. Šaltiniuose yra nuorodos, kurios veda į fakto įrodymą/patvirtinimą (tinklalapis ar failas esantis tinklalapyje). Ar tai būtų profesoriaus atestatas, ar knyga, ar mokslinis darbas - visi jie yra su patvirtinančiais šaltiniais. Spragtelėjus ant šaltinio teksto puslapio skaitytoją nukreipia į atitinkamą tinklalapį, kuriame patalpintas šaltinis. O kur man talpinti .pdf ar .jpg failus (įrodančius mano žodžių teisingumą), kad jie taptų nedraudžiamai 'prienami' Vikipedijos vartotojui? Ar patalpinsite .pdf ir .jpg failus Vikipedijoj? Kur yra aprašytos taisyklės, kad tam tikrose, ir tik tam tikrose vietose, turi būti patalpinti failai?
* Dėl Jūsų teigiamo "savarankiško išvedimo"... Aš esu pridėjęs nuorodą į šaltinį - eLABa sistema. [https://www.elaba.lt/elaba-portal/veikla/programine-iranga eLABa turi elektroninių dokumentų įkėlimo, dokumentų sutapties nustatymo programinę įrangą], tad eLABoje yra rodomas bendras visų į eLAB'os sistemą įtrauktų 48-ių Lietuvos mokslo ir studijų institucijos bibliotekų įrašų skaičius pagal eLABa paieškos sistemoje raktinę eilutę "Romanas Januškevičius". Taigi, to pasekoje drįstu teigti, kad aš argumentavau savo įrašytą mokslinių straipsnių skaičių.
* Aš radau ir pateikiau informaciją, kuri susijusi su žmogaus biografija (kalbant apie „Doros pagrindai“, "kalendoriai") - aš nereklamuoju ir nebrukiu savo nuomonės. Jei žmogus sukuria kažką, kas naudojama viešai ir atvirai visuomenėje, tai tuomet kūrinys priklauso autoriui, kuris minimas pastarojo biografijoje. Ar aš klaidingai samprotauju?
* Ir turiu klausimą kodėl šis straipsnis buvo išimtas iš kategorijos "Lietuvos matematikai"? [[Donatas Mizaras]] yra baigęs taikomąją matematiką (magistro laipsniu) ir yra priskirtas "Lietuvos matematikai". Žmogus, aprašytas šiame mano sukurtame Vikipedijos straipsnyje, yra N kartų daugiau pasiekęs matematikos srityje, tad manau yra nusipelnęs būti įtrauktas į "Lietuvos matematikai" kategoriją.
34

pakeitimai

Naršymo meniu