Elvis Presley: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
217 baitų pašalinta ,  prieš 5 metus
Ištrintos kai kurios detalės.
S (Atmestas 78.57.138.217 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (78.60.49.70 keitimas))
(Ištrintos kai kurios detalės.)
Žymos: Keitimas mob. telefonu Keitimas įskiepiu mobiliesiems Vizualus redagavimas
6-ajame dešimtmetyje Elvis toliau kūrė dainas virtusias hitais "All Shook Up" , "Jailhouse Rock" , "One Night". Jis judėjo su jėga, kurios niekas negalėjo sulaikyti - nei jo motinos mirtis 1958-aisiais, nei dveji metai karo tarnybos.
 
Tais laikais sėkmė kine buvo laikoma pramogų verslo karjeros viršūne. Todėl netrukus, paragintas savo vadybininko Tomo Parkerio, Elvis išsiruošė į Holivudą. Kūrybos prasme tai buvo didžiulė klaida. Didysis novatorius Elvis ėmė virsti tingiu banalumo pudingu. Vienu metu Elviui buvo pasiūlytas pagrindinis vaidmuo filme "West Side Story" , bet vietoj to T.Parkeris pasirinko "Girl Happy" , "Harem Holiday" , "Paradise, Hawaiian Style" ir kitas nesąmones. Visiškai neišmanydamas kino ir muzikos T.Parkeris siekė to ką suprato: greitų pinigų iš pigių juostų, kurių filmavimas trunka ne ilgiau kaip tris savaites, o autoriaus teisės priklauso Elvio leidybos bendrovėms.
 
Tačiau 1968 m. jam vėl nusišypsojo laimė. Filmai nustojo duoti pelno. Reikėjo pradėti iš naujo, todėl buvo nufilmuota ypatinga TV laida. Joje nuskambėjo naujas hitas "If I Can Dream" . Netikėtai Elvis vėl grįžo į geriausių dainų sąrašus ir vėl buvo populiarus. Sugrįžęs į Memfį jis įrašė vienas garsiausių savo gyvenimo dainų "Suspicious Minds" ir "In The Ghetto".
8-ajame dešimtmetyje, ypač po skyrybų su Priscilla, kurią įsimylėjo tarnaudamas armijoje Vokietijoje jai dar būnant 14 metų, Elvio elgsena tapo permaininga. Pasigirdo paskalų apie pašlijusią sveikatą ir priklausomybę nuo receptinių vaistų.
 
Visada įžvalgus stebėtojas J.Lennonas yra pasakęs: "Mes, "The Beatles", irgi turėjome sunkių laikotarpių. Bet naštą dalijomės keturiese. Tuo tarpu Elvis buvo vienas. Jam tikriausia buvo nepaprastai sunku tai išgyventi". Kaip paaiškėjo, išgyventi buvo neįmanoma. 1977 m. rugpjūčio 16 dieną, savo prabangiame dvare, viena garsiausių visoje muzikos istorijoje žvaigždžių, Rokenrolo karalius Elvis Preslis mirėmirėmirė.
 
Elvis visuomet išliks rokenrolo ir tikros muzikos gerbėjų širdyse. Tai ką jis padarė per trumpus savo gyvenimo metus yra nesuvokiamai daug.
 
== Filmografija ==
4

pakeitimai

Naršymo meniu