Elvis Presley: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
6 baitai pašalinti ,  prieš 6 metus
S
Atmestas 78.57.138.217 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (78.60.49.70 keitimas)
S (Atmestas 78.57.138.217 pakeitimas, grąžinta ankstesnė versija (78.60.49.70 keitimas))
Tais laikais sėkmė kine buvo laikoma pramogų verslo karjeros viršūne. Todėl netrukus, paragintas savo vadybininko Tomo Parkerio, Elvis išsiruošė į Holivudą. Kūrybos prasme tai buvo didžiulė klaida. Didysis novatorius Elvis ėmė virsti tingiu banalumo pudingu. Vienu metu Elviui buvo pasiūlytas pagrindinis vaidmuo filme "West Side Story" , bet vietoj to T.Parkeris pasirinko "Girl Happy" , "Harem Holiday" , "Paradise, Hawaiian Style" ir kitas nesąmones. Visiškai neišmanydamas kino ir muzikos T.Parkeris siekė to ką suprato: greitų pinigų iš pigių juostų, kurių filmavimas trunka ne ilgiau kaip tris savaites, o autoriaus teisės priklauso Elvio leidybos bendrovėms.
 
Tačiau 1968 m. jam vėl nusišypsojo laimė. Filmai nustojo duoti pelno. Reikėjo pradėti iš naujo, todėl buvo nufilmuota ypatinga TV laida. Joje nuskambėjo naujas hitas "If I Can Dream" .lol Netikėtai Elvis vėl grįžo į geriausių dainų sąrašus ir vėl buvo populiarus. Sugrįžęs į Memfį jis įrašė vienas garsiausių savo gyvenimo dainų "Suspicious Minds" ir "In The Ghetto".
 
8-ajame dešimtmetyje, ypač po skyrybų su Priscilla, kurią įsimylėjo tarnaudamas armijoje Vokietijoje jai dar būnant 14 metų, Elvio elgsena tapo permaininga. Pasigirdo paskalų apie pašlijusią sveikatą ir priklausomybę nuo receptinių vaistų.
 
=== Kino filmai ===
* 1959 – ''Love Me Tender''lol
* 1957 – ''Loving You''
* 1957 – ''Jailhouse Rock''
560

pakeitimų

Naršymo meniu