Edita Mildažytė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
235 pridėti baitai ,  prieš 5 metus
 
== Filmografija ==
* 2010 m. - kartu su R. Sakalauskaite sukūrė dokumentinį filmą apie pirmąjį atkurtos respublikos prezidentą [[Algirdas Mykolas Brazauskas|Algirdą Mykolą Brazauską]]. “ [[Algirdas Mykolas Brazauskas]] :liudijimai.”
* 2011 m. - sukūrė dokumentinį filmą "[http://www.15min.lt/zmones/galerija/Edita-Mildazyte-pristate-dokumentini-filma-Solo-virs-Atlanto-16805 Solo virš Atlanto]" apie lakūną lietuvį [[Feliksas Vaitkus|Feliksą Vaitkų]], atlikusį antrąjį transatlantinį skydį iš [[JAV]] į [[Europa|Europą]].
* 2012 m. - Kartu su žurnaliste R. Sakalauskaite sukūrė dokumentinį filmą apie rezistentą [[Antanas Terleckas|Antaną Terlecką]] "Neokupuotas". Filmo premjera - 2012 m. kovo 11 d.
* 2013 m. - sukurti dokumentiniai filmai “Fanios Vilnius” , ”[[Vytautas Kasiulis]]. Iki Paryžiaus ir atgal” ir “Post skriptum”
* 2014 m. - sukurti dokumentiniai filmai apie rašytoją Romen Gary- “Ištesėtas pažadas . Vilniaus paslaptys “. ir dokumentinį filmą apie Napoleoną Kitkauską – “Kazys Napoleonas Kitkauskas.Kertiniai akmenys”.
 
== Bibliografija ==
38

pakeitimai

Naršymo meniu