Naruto: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
16 baitų pašalinta ,  prieš 7 metus
Kita Keikei Genkai rūšis gali būti išauginta sujungiant dvi skirtingas čakros rūšis. Nindzių pasaulyje egzistuoja penkios pagrindinės čiakros rūšys: Oro, Vandens, Žemės, Ugnies ir Žaibo. Sujungus bet kurias dvi iš pagrindinių yra gaunama nauja čiakros rūšis. Pavyzdžiui: Kapitonas Jamato turi Vandens ir Žemės čiakros rūšis, todėl jis gali naudoti Medžio valdymo technikas, kaip ir pirmasis Hokage.
 
=== ČiakraČakra ===
 
Trumpai tariant, čiakračakra – tai vidinės žmogaus jėgos. ČiakrosČakros kanalai yra išsidėstę visame kūne. ČiakrosČakros ištekliai gali baigtis, kai jų išnaudojama per daug arba jos naudojimas blokuojamas specialiomis džiutsu ar kovos technikomis. ČiakraČakra „gaminama“ iš kūno stiprybės ir psichologinio tvirtumo. Kuo stipresnis kūnas ir siela, tuo daugiau čiakrosčakros galima aktyvuoti savo kūne. Ji naudojama gendžiutsu ir nindžiutsu technikoms. Net ir taidžiutsu remiasi ne tik kūno stiprybe, bet ir čiakrosčakros koncentravimu. ČiakraČakra gali būti sukoncentruota kurioje nors specifinėje kūno vietoje, pvz., į kojas, ir taip sustiprinti savo smūgį.
 
ČiakraČakra taip pat gali turėti tam tikro gamtos elemento ypatybių. Žmogus, įvaldęs savo čiakrosčakros elementą, gali pasinaudoti tomis ypatybėmis kuriant naujas specializuotas technikas. Elementų čiakrosčakros yra pranašesnės viena už kitą. Kiekvienas nindzė turi įgimtą čiakrosčakros rūšį. Naruto Uzumaki turi vėjo, Sasuke turi ugnies bei žaibo. Pasiekus aukštesnį čiakrosčakros kontroliavimo lygį išmokstama įvaldyti ne vieną čiakrosčakros rūšį. Kai kurie žmonės sugeba sujungti dvi čiakrosčakros rūšis ir sukurti naują rūšį kaip ledo ar medžio. Sujungiant vėjo ir vandens čakrą gaunamas ledas, o sujungus žemės ir vandens gaunamas medžio. Tačiau ne visada sujungus dvi čiakrosčakros rūšis gaunamas tas pats elementas (sujungus vandens ir žemės elementus galima gauti ne tik medžio, bet ir purvo elementą).
 
=== Klanai ===
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu