Itono koledžas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
564 pridėti baitai ,  prieš 7 metus
nėra keitimo aprašymo
Itono kolegija arba tiesiog Itonas - tai britų elitinė internatinė berniukų mokykla Itono miestelyje šalia karališkos Vindzoro pilies. Itone mokinami apie 1300 13-18 metų amžiaus berniukų. Mokyklą 1440 įkūrė karalius Henrikas VI. KaiMokykla kuriepriklauso šaltiniaidevynių laiko,senų kadtradicinių taimokyklų patižiedui geriausiavadinamam arba"public įtakingiausia tokio tipo mokykla pasaulyje. Moksleiviai studijų metu specialiai ruošiami valstybinei tarnybai ir baigę paprastai tampa jau sukomplektuotomis valstybės tarnautojų komandomis ir net ministrų kabinetais. Mokyklos modelis pasirodė toks efektyvus ir atsparus laiko išbandymams, kad ją kopijavo kitose valstybėseschools".
 
Pagal seną šių mokyklų tradiciją berniukai gyvena mokykloje arba greta jos kaip internate. Mokslas trunka 5 metus. Baigę Itoną berniukai dažniausia studijuoja geriausiuose pasaulio universitetuose. Kai kurie šaltiniai laiko, kad tai pati geriausia arba įtakingiausia tokio tipo mokykla pasaulyje. Moksleiviai studijų metu specialiai ruošiami valstybinei tarnybai ir baigę paprastai tampa jau sukomplektuotomis valstybės tarnautojų komandomis ir net ministrų kabinetais. Mokyklos modelis pasirodė toks efektyvus ir atsparus laiko išbandymams, kad ją kopijavo kitose valstybėse.
 
Studijų kaina yra labai aukšta, viršijanti vidutinį anglo atlyginimą, todėl tik nedidelis procentas tėvų gali leisti vaikus į šią mokyklą. Nežiūrint į tai yra galimybė gauti stipendiją ir studijuoti nemokamai, jei berniukas parodo gerus rezultatus.
921

pakeitimas

Naršymo meniu