Verslininkas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 103 baitai pašalinti ,  prieš 9 metus
No edit summary
Verslininkai nėra ruošiami [[universitetas|universitetuose]], nors bet kurioje aukštojoje mokykloje galima gauti gerą išsilavinimą, galintį tapti neblogais pamatais verslo veikloje – studijuojant vadybą, verslo administravimą, ekonomiką, finansus, buhalteriją, verslo teisę, verslo ir [[organizacinė psichologija|organizacinę psichologiją]].
 
motociklo
Verslininko [[profesija]] be to yra valstybės nereguliuojama profesija, kurios praktikavimas nesietinas su privaloma [[kvalifikacija]], kurią prieš pradedant veiklą turi teisę tikrinti valstybė, todėl nėra viešojo intereso dėl kvalifikacinių reikalavimų (kaip tai yra, pvz., [[gydytojas|gydytojų]], [[teisėjas|teisėjų]] atveju). Verslininko (kaip ir bet kurio kit asmens) tinkamumą užsiimti verslu patikrina pati rinka: asmuo bankruotuoja, išsilaiko tam pačiame lygyje arba sėkmingai plečia savo veiklą.
[[profesija]] be to yra valstybės nereguliuojama profesija, kurios praktikavimas nesietinas su labas
 
Verslininkas turi gerai išmanyti (nebūtinai laisvosios) rinkos dėsnius ir pagal juos veikti; gebėti atrasti, (į)vertinti pasiūlą ir paklausą bei sujungti poreikių turinčius ir juos tenkinančius subjektus.
 
Pažymėtina yra tai, kad asmeninė iniciatyva, praktiniai [[gebėjimai]], [[asmenybė]]s charakteristika ir asmeninės savybės vaidina esminį vaidmenį: galima būti įgijus net ir ekonomikos [[daktaro laipsnis|daktaro laipsnį]], bet dėl konservatyvių pažiūrų, rizikos baimės ir nerimo dėl ateities ne kiekvienas ryžtasi užsiimti verslu; tuo labiau mažesnė dalis, pradėjusi verslą, netgi ir po keleto bandymų vėl ir vėl iš naujo ryžtasi verslauti.
 
== Žinios ==
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu