Marius (filmas): Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
84 pridėti baitai ,  prieš 10 metų
S (r2.5.4) (robotas Pridedama: ru:Марюс)
 
== Vaidina ==
* [[Gediminas Storpirštis]] – ''Marius''. Serijos 2-6nuo 2iki6 Našlaitis,vėliau Pegrinio apmokytas tampa puikiai špagą valdančiu kileriu-
Susidarius situacijai, tampa pagrindinio savo priešo motinos žūties kaltininko Giedraičio samdiniu ,apmoko jo vyrus kautis ir padeda kovoje su Dabulskiu.
Gale filmo po Giedraičio mirties tampa dvarų , ir žemių valdytoju kartu su Izabele Giedraitiene. Pagrindinis herojus
* [[Tomas Urbšas]] – ''Marius vaikystėje''Serijos 1-2
* Zanė Jančevska – ''Marija Almena† Mariaus mama''-Mirtinai sudraskyta medžioklinių skalikų , kurie buvo pasiūsti Giedraičio įsakymu , norint atsikratyti nepageidaujamų gyventojų jo žemėse.Serija 1.
* [[Liubomiras Laucevičius (1950)|Liubomiras Laucevičius]] – ''Šlėkta Mykolas Augustas Giedraitis†' Serijos 1-6nuo1iki6. Nušautas žmonos Izabelės Giedraitienės.Mirtinas Dabulskio priešas.Pagrindinis Mariaus priešas..Salaparaugės dvarų , ir žemių valdytojas.
Mėgino apkaltinti Marių nužudžius Dabulskį , ir pakarti jį, taip keršydamas jam už romaną su jo žmona.Pagrindinis Antagonistas
* [[Vytautas Paukštė]] – ''Šlėkta Dabulskis†''. Mirtinas Giedraičio priešas-Selionių dvarų , ir žemių valdytojas. .Nušautas Giedraičio per Finalinį susirėmimą.Buvo pagrobęs iš Giedraičio medžioklinius skalikus.Serijos1-6Serijos nuo1iki6.
*[[Nelė Savičenko]]-"Izabelė Giedraitienė"-Giedraičio žmona.Serijos3-6Serijos nuo3iki6.
*[[Valentina Braudė]]- Liudvika Dabulskytė -Dabulskio duktė, vėliau Narušio žmona.Serijos3-6Serijos nuo3iki6
* [[Regina Arbačiauskaitė]] – "Dabulskienė" .
* [[Sakalas Uždavinys]] – ''Dailininkas Benvenutas†'' Išgelbsti Marių nuo mirties 1 serijoje-Donžuanas dėl moterų nuolat įsiveliantis į bėdą, Roberto Pegrinio giminė. Nusmeigtas Pono Zablockio, dvikovoje dėl žmonos garbės. Serijos 1-2.
* [[Viktoras Šinkariukas]] – ''Kapitonas Robertas Pegrinis''"Volčinės Vilkų" gvardiečių Kapitonas.Mariaus fechtavimo mokytojas ,ir globėjas.Benvenuto dėdė.Serijos1-2.Likimas nežinomas
* [[Jonas Pakulis]] – ''Sėlis†'' Giedraičio pakalikas,išdavikas slaptai palaikantis kontaktą su Narušiu.Dalyvavo Mariaus motinos, ir jos gentainių likvidavime pats įsakė paleisti skalikus.Mirtinai nusmeigtas Mariaus Trikovoje.Serijos1-5Serijos nuo1iki5.Antagonistas
 
* [[Saulius Kizas]] – ''Ignacas Narušis'' Dabulskio dvaro prievaizdas ,Intrigantas . Palaiko slaptą kontaktą su Giedraičio pakaliku Sėliu. Sudaro sąjungą , su Dabulskio žentu Kežgaila ir Sėliu bandant Trikovoje nužudyti Marių,bet pats vos nenužudomas.
Gale filmo po Dabulskio mirties tampa jo turtų , ir žemių valdytoju bei vienos iš dukterų vyru.Serijos1-6Serijos nuo1iki6.
*[[Jevgenijus Bočarovas]]-Šlėkta Kežgaila†,Dabulskio žentas Iškviečia Marių satisfakcijon kautynėms dėl garbės įžeidimo-Mirtinai nusmeigtas Mariaus per Trikovą.Serijos4Serijos 4-5.
* [[Vytautas Grigolis]] – ''Šlėkta Kontrimas'' Serijos1-6Serijos nuo1iki6 Prisiplakėlis prie laiminčios pusės-Likimas nežinomas.
* [[Ramutis Rimeikis]] – ''Šlėkta Darvainis''-Giedraičio pakalikasSerijos2-6pakalikas Serijos nuo2iki6.
*[[Valerijus Jevsejevas]]-"Šlėkta Narbutas"-Giedraičio pakalikas . Dalyvauja Finalinėje kovoje kuriuoje galutinai susidorojama Su Dabulskiu ir jo šlėktomis. Serijos4-6Serijos nuo4iki6.
*[[Algirdas Paulavičius]]-"Šlėkta Karaitis†"-Dabulskio pakalikas.Nukautas Finaliniame susirėmime su Giedraičio šlėktomis.Serijos4-6Serijos nuo4iki6.
* [[Juozas Rygertas]] – ''kunigaikštis Čartoriskis''.Buvo apsisprendęs pasiūsti Marių į kartuves , dėl Pono Zablockio sužalojimo smuklėje , bet buvo Roberto Pegrinio įtikintas atsisakyti tos minties.Vėliau jisai įsiūlė Marių Giedraičiui kaip samdomą tų laikų kilerį , pasakydamas kad vienas Marius atstoja dešimt gvardiečių.Serija 2.
* [[Adolfas Večerskis]] – ''Vladislovas Volskis''- Vienas iš "Volčinės Vilkų" gvardiečių. Pirmas Mariaus priešininkas bandomojoje kovoje.Ganėtinai smarkiai aptalžo Marių.Pasipūtėlis nuo pat Mariaus pirmo pasirodymo menkinantis jį.Likimas nežinomas Serijos1-2.
* [[Vilhelmas Vaičekauskas]] – ''Juozapotas'' Roberto Pegrinio ginklanešys-Likimas nežinomas.Serijos 1-2.
* [[Audris Chadaravičius]] – ''Ponas Zablockis'' Didikas, Benvenuto žudikas-vėliau smuklėje keršydamas Marius nukerta jam ausį .Serija 2.Antagonistas
*[[Feliksas Deičas]]-"Žydas Feigelmanas†"-Smuklės savininkas.Sidabravos bažnyčios brangenybių saugotojas, vėliau šlėktų nužudytas.Serijos nuo3iki5.
* [[Valdas Jatautis]] – ''Kunigas Kazimieras''
* ''taip pat'' [[Bronė Braškytė]], [[Olegas Ditkovskis]], [[Bronius Gražys (1934)|Bronius Gražys]], [[Aldona Janušauskaitė]], [[Arvydas Bagdonas]], [[Artūras Baltrušaitis]], [[Šarūnas Puidokas]], [[Sigitas Račkys]], [[Algimantas Voščikas]], [[Algirdas Lapėnas]], [[Petras Venslovas]], [[Remigijus Navickas]], [[Andrius Šiuša]], [[Jonas Braškys]], [[Tauras Čižas]], [[Rytis Gustaitis]], [[Edgaras Savickis]], [[Antanas Seikalis]], [[Vytautas Kaniušonis]], [[Juozas Jaruševičius (1930)|Juozas Jaruševičius]], Marija Lukaševskaja, [[Rimantas Teresas]], [[Algis Mečinskas]], [[Petras Mendeka]], [[Rimantas Pazikas]], [[Gediminas Pranckūnas]], [[Vytautas Petruškevičius]], [[Eduardas Kunavičius]], [[Igoris Reklaitis]], [[Vytautas Šerys]], [[Algimantas Zigmantavičius]], [[Otonas Laniauskas]], [[Eimutis Braziulis]] ir kiti
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu