Edita Mildažytė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
16 baitų pašalinta ,  prieš 9 metus
'''Edita Mildažytė''' (g. [[1966]]  m. [[vasario 28]] d. [[Marijampolė]]je)  – Lietuvos žurnalistė, publicistė, visuomenės veikėja.
 
== Biografija ==
[[1973]]  m. pradėjo lankyti [[Kauno Vyturio katalikiška vidurinė mokykla|Kauno 27-tąjąąją vidurinę mokyklą]]. Nuo [[1974]]  m. mokėsi [[Vilniaus Sausio 13-osios vidurinė mokykla|Vilniaus 34-tojojeojoje vidurinėje mokykloje]]. Iš karto po jos baigimo, [[1984]]  m., įstojo į [[Vilniaus universitetas|Vilniaus valstybinį Vinco Kapsuko universitetą]], kur studijavo žurnalistiką.
 
[[1987]]  m. laimėjo diktorių konkursą ir gavo diktorės vietą [[Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija|Lietuvos radijuje ir televizijoje]]. Nuo tų pačių metų bendradarbiauja „Labo ryto“, „Vakaro žinių“ programose, veda proginius renginius, Naujųjų metų ar kitas specialias transliacijas (pvz., transliacijas Lietuvai stojant į [[ES|Europos Sąjungą]], specialias laidas Popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo netekties dieną, laidas Monsinjorui [[Kazimieras Vasiliauskas|Kazimierui Vasiliauskui]] ir rašytojai [[Jurga Ivanauskaitė|Jurgai Ivanauskaitei]] atminti).
 
[[1993]]  m. įsidarbino LTN (tuometinė naujienų redakcija) redakcijoje.
 
[[1997]]–[[2000]]  m. [[LNK]] televizijoje vedė „Bobų vasaros“ laidą  – populiariausią ir daugiausiai žiūrovų turintį pokalbių šou (žiūrimumo reitingai siekdavo 26%). Tuo pat metu įkūrė ansamblį „Bobų vasara“.
 
[[2001]]  m. [[LRT]] pradėjo prodiusuoti ir vesti laidą „Bėdų turgus“. Kaip prodiuserė dirba ir laidose: „Keliaukim“, „Moterys ir vyrai“, „Jau saulelė vakarop“, „Pulsas“.
 
[[2008]]  m. gegužės mėn. lankėsi [[JAV]] labdaros vakare, kurio tikslas  – surinkti lėšų „Diabičių“ programai. <ref>http://www.beduturgus.lt/lt/edita-mildazyte/</ref> [[2009]]  m. kovo mėn. susituokė su verslininku Gintautu Vyšniausku. <ref>[http://www.15min.lt/naujiena/zmones/archyvas/gintautas-vysniauskas-ir-edita-mildazyte.-jo-triumfo-ir-jos-kapituliacijos-diena-156-68914 Gintautas Vyšniauskas ir Edita Mildažytė. Jo triumfo ir jos kapituliacijos diena, 2009-03-15]</ref>
 
== Šaltiniai ==
22 789

pakeitimai

Naršymo meniu