Pereiti prie turinio

The Elder Scrolls Adventures: Redguard: Skirtumas tarp puslapio versijų

S
nėra keitimo aprašymo
SNo edit summary
SNo edit summary
kitos dalys=[[The Elder Scrolls Legends: Battlespire]] <br /> [[The Elder Scrolls Travels]]}}
 
'''The Elder Scrolls Adventures: Redguard''' - – [[1998]]  m. pasirodęs [[Veiksmo žaidimas|veiksmo]] žanro [[kompiuterinis žaidimas]], kurio veiksmas vyksta [[The Elder Scrolls]] pasaulyje. Žaidimas buvo platintas tik [[PC|asmeniniams kompiuteriams]].
 
== Apžvalga ==
[[Vaizdas:TheElderScrollsAdventures-Redguardvaizdas.jpg|thumb|left|The Elder Scrolls Adventures: Redguard žaidimo aplinka]]
The ''Elder Scrolls Adventures: Redguard'' yra veiksmo žanro ''[[Bethesda Softworks]]'' kompanijos žaidimas, kurio veiksmas vyksta ''Tamriel'' žemyne, [[400]]  m. iki ''[[The Elder Scrolls: Arena]]'' įvykių. Žaidimas veikia [[MS-DOS]] formate ir pasileidžia su ''[[Voodoo 2]]'' grafine korta. Žaidimo aplinka ir grafikos detalės smulkios ir gražiai kombinuotos tų laikų kompiuterinių žaidimų vaizdo atžvilgiu. Žaidimo režimas yra trečiojo asmens ir valdomas su 4 mygtukų pagalba. Prie žaidimo pridedama knygutė "Kišeninis„Kišeninis imperijos vadovas"vadovas“, kurioje aprašyta visa imperijos istorija. The ''Elder Scrolls Adventures: Redguard'' žaidime yra 13 įvairių užduočių, kurias žaidimo žaidėjas gali vykdyti laisvai keliaudamas po visą žaidimo pasaulį. Dar žaidimą sudaro įdomus siužetas, kuris prie žaidimo prideda savotišką nuotaiką ir atspalvį. Taigi The Elder Scrolls Adventures: Redguard yra dar vienas žaidimas, kurį siūlo pažaisti Bethesda Softworks kompanijos žaidimų kūrėjai.
 
== Siužetas ==
 
[[864]]  m. į ''Stros M'kaiM’kai'' salą atvyksta ''Redguard'' rasės vyras vardu ''Cyrus'', jis saloje pradeda ieškoti savo dingusios sesers. Ieškodamas sesers, ''Cyrus'' staiga patenka į politinį konfliktą, kuriame jis privalo dirbti įvairiems asmenims, kurie moka jam už darbą pinigus ir informaciją apie seserį. Kai ''Cyrus'' baigė visus savo darbus, jis suranda savo seserį ir lieka gyventi ''Stros M'kaiM’kai'' saloje.
 
== Nuorodos ==
34 231

pakeitimas