Albanijos futbolo varžybos 2009–2010 m.: Skirtumas tarp puslapio versijų
Ištrintas turinys Pridėtas turinys
SNėra keitimo santraukos |
|||
Eilutė 153: | Eilutė 153: | ||
==Taurė== |
==Taurė== |
||
{{plast32 |
|||
<!--Šešioliktfinalis--> |
|||
FINALAS: |
|||
|||||||| |
|||
{{rung}} |
|||
|||||||| |
|||
|- |
|||
|||||||| |
|||
| rowspan=2 | 2010-05-09 || „Qemal Stafa“, [[Tirana]] || ? || [[Besa Kavaje]] || [[Vllaznia Shkoder]] || 2-1 (prat.) |
|||
|||||||| |
|||
|- |
|||
|||||||| |
|||
⚫ | |||
|||||||| |
|||
⚫ | |||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
|||||||| |
|||
<!--Aštuntfinalis--> |
|||
|KF Lac|Besa Kavaje|0-1|1-1|||| |
|||
|KS Lushnje|SK Tirane|2-2|2-1|||| |
|||
|Kastrioti Kruje|Shkumbini Peqin|1-1|1-0|||| |
|||
|Bylis Ballsh|Dinamo Tirane|1-0|3-1|||| |
|||
|Gramozi Erseke|Flamurtari Vlore|1-0|1-1|||| |
|||
|Partizani Tirane|Teuta Durres|1-1|2-0|||| |
|||
|Skenderbeu Korce|Apolonia Fier|1-0|2-1|||| |
|||
|Dajti Kamez|Vllaznia Shkoder|1-3|2-2|||| |
|||
<!--Ketvirtfinalis--> |
|||
|Besa Kavaje|SK Tirane|2-0|4-2|||| |
|||
|Shkumbini Peqin|Dinamo Tirane|2-1|0-1|||| |
|||
|Gramozi Erseke|Teuta Durres|1-1|0-0|||| |
|||
|Skenderbeu Korce|Vllaznia Shkoder|0-0|4-0|||| |
|||
<!--Pusfinalis--> |
|||
|Besa Kavaje|Shkumbini Peqin|1-1|0-1|||| |
|||
|Teuta Durres|Vllaznia Shkoder|1-0|2-0|||| |
|||
<!--Finalas--> |
|||
⚫ | |||
⚫ | |||
==Supertaurė== |
==Supertaurė== |
20:56, 23 kovo 2011 versija
Albanijos futbolo varžybos 2009–2010 m.
- Albanijos futbolo čempionatas prasidėjo 2009 m. rugpjūčio 23 d., baigėsi 2010 m. gegužės 19 d.
- Albanijos futbolo taurės turnyras prasidėjo 2009 m. rugsėjo 23 d., finalas įvyko 2010 m. gegužės 9 d.
Kategoria Superiore
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė |
1. | Dinamo Tirane | I | 61 | 1/4 f. |
2. | Besa Kavaje | I | 53 | taurė |
3. | SK Tirane | I | 52 | 1/4 f. |
4. | KF Lac | I | 51 | 1/8 f. |
5. | Flamurtari Vlore | I | 47 | 1/8 f. |
6. | Vllaznia Shkoder | I | 46 | finalas |
7. | Shkumbini Peqin | I | 45 | 1/2 f. |
8. | Teuta Durres | I | 45 | 1/2 f. |
9. | Kastrioti Kruje | I | 42 | 1/8 f. |
10. | Skenderbeu Korce | I | 42 | 1/4 f. |
11. | Apolonia Fier | I | 38 | 1/8 f. |
12. | Gramozi Erseke | I | 26 | 1/4 f. |
Pereinamosios rungtynės:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
---|---|---|---|
Dajti Kamez | Skenderbeu Korce | 0-1 | Elbasanis |
Kastrioti Kruje | KS Lushnje | 1-0 | Tirana |
Liga e parë
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė |
1. | Bylis Ballsh | II | 69 | 1/8 f. |
2. | KF Elbasan | II | 62 | 1/16 f. |
3. | Dajti Kamez | II | 62 | 1/8 f. |
4. | KS Lushnje | II | 60 | 1/8 f. |
5. | Partizani Tirane | II | 57 | 1/8 f. |
6. | FK Pogradec | II | 48 | 1/16 f. |
7. | Ada Velipoje | II | 42 | 1/16 f. |
8. | Beselidhja Lezhe | II | 37 | 1/16 f. |
9. | Luftetari Gjirokaster | II | 36 | 1/16 f. |
10. | FK Gramshi | II | 32 | 1/16 f. |
11. | Sport Bilisht | II | 32 | 1/16 f. |
12. | FK Burrel | II | 31 | 1/16 f. |
13. | FK Skrapari | II | 31 | 1/16 f. |
14. | FK Memaliaj | II | 29 | 1/16 f. |
15. | Turbina Cerrik | II | 27 | 1/16 f. |
16. | Sopoti Librazhd | II | 18 | 1/16 f. |
Pereinamosios rungtynės:
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
---|---|---|---|
FK Memaliaj | Tomori Berat | 0-1 | |
FK Skrapari | Terbuni Puke | 0-1 |
Liga e dytë
A grupė
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė |
1. | Adriatiku Mamurrasi | III | 54 | 1/16 f. |
2. | KF Luzi | III | 50 | 1/16 f. |
3. | Terbuni Puke | III | 49 | |
4. | Erzeni Shijak | III | 42 | 1/64 f. |
5. | Veleciku Koplik | III | 38 | |
6. | Iliria Fushe-Kruje | III | 37 | 1/32 f. |
7. | Sukthi Tirane (buv. Ndermarrja Bujqesore Sukhti i Ri) | III | 31 | |
8. | Naftetari Kucove | III | 30 | 1/64 f. |
9. | Olimpik Tirane | III | 28 | |
10. | Egnatia Rrogozhine | III | 27 | |
11. | Perparimi Kukes | III | 22 | 1/64 f. |
12. | Clirimi Fier | III | 10 | 1/32 f. |
13. | Korabi Peshkopi | III | 14 | 1/64 f. |
Korabi Peshkopi pašalintas iš varžybų po 20 turų.
B grupė
Vieta | Klubas | Lygmuo | Taškai | Taurė |
1. | FK Vlore | III | 61 | 1/16 f. |
2. | Tomori Berat | III | 55 | 1/16 f. |
3. | Domosdova Prrenjas | III | 53 | 1/32 f. |
4. | Albpetrol Patos | III | 49 | |
5. | Butrinti Sarande | III | 41 | |
6. | FK Delvine | III | 33 | 1/32 f. |
7. | SK Tepelene | III | 30 | |
8. | FK Himara | III | 27 | 1/64 f. |
9. | FK Permeti | III | 27 | 1/64 f. |
10. | FK Kelcyra | III | 25 | 1/64 f. |
11. | FK Policani | III | 19 | |
12. | Pojani Korce | III | 19 | |
13. | FK Maliqi | III | 16 | 1/64 f. |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas | Miestas |
---|---|---|---|
FK Vlore | Adriatiku Mamurrasi | 2-2 (baud. 6-5) | Tirana |
Taurė
Šešiolikfinalis | Aštunfinalis | Ketvirfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||||||
KF Lac | 0-1 | ||||||||||||||||||
Besa Kavaje | 1-1 | ||||||||||||||||||
Besa Kavaje | 2-0 | ||||||||||||||||||
SK Tirane | 4-2 | ||||||||||||||||||
KS Lushnje | 2-2 | ||||||||||||||||||
SK Tirane | 2-1 | ||||||||||||||||||
Besa Kavaje | 1-1 | ||||||||||||||||||
Shkumbini Peqin | 0-1 | ||||||||||||||||||
Kastrioti Kruje | 1-1 | ||||||||||||||||||
Shkumbini Peqin | 1-0 | ||||||||||||||||||
Shkumbini Peqin | 2-1 | ||||||||||||||||||
Dinamo Tirane | 0-1 | ||||||||||||||||||
Bylis Ballsh | 1-0 | ||||||||||||||||||
Dinamo Tirane | 3-1 | ||||||||||||||||||
Gramozi Erseke | 1-0 | ||||||||||||||||||
Flamurtari Vlore | 1-1 | ||||||||||||||||||
Gramozi Erseke | 1-1 | ||||||||||||||||||
Teuta Durres | 0-0 | ||||||||||||||||||
Partizani Tirane | 1-1 | ||||||||||||||||||
Teuta Durres | 2-0 | ||||||||||||||||||
Teuta Durres | 1-0 | ||||||||||||||||||
Vllaznia Shkoder | 2-0 | ||||||||||||||||||
Skenderbeu Korce | 1-0 | ||||||||||||||||||
Apolonia Fier | 2-1 | ||||||||||||||||||
Skenderbeu Korce | 0-0 | ||||||||||||||||||
Vllaznia Shkoder | 4-0 | ||||||||||||||||||
Dajti Kamez | 1-3 | ||||||||||||||||||
Vllaznia Shkoder | 2-2 | ||||||||||||||||||
Finalas | |||||||||||||||||||
2010-05-09 | „Qemal Stafa“, Tirana | ? | |||||||||||||||||
Besa Kavaje | Vllaznia Shkoder | ||||||||||||||||||
2 | 1 | ||||||||||||||||||
Renato Arapi (85'), Pavlin Dhembi (97') |
Bekim Balaj (63') | ||||||||||||||||||
(pratęsus rungtynes) | |||||||||||||||||||
Supertaurė
Diena | Stadionas, miestas | Žiūrovai | Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
2010-08-16 | „Niko Dovana“, Duresis | ? | Besa Kavaje | Dinamo Tirane | 3-1 |
Artion Poci (64' 11 m), Pavlin Dhembi (74'), Ariel Shtini (85'); Elis Bakaj (41') |
Nuorodos
|