Call of Duty: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
16 baitų pašalinta ,  prieš 10 metų
S
wz prastinimas
S (r2.6.4) (robotas Pridedama: uk:Call of Duty)
S (wz prastinimas)
''Call of Duty'' veiksmas vykta Antrojo pasaulinio karo metu, žaidėjas valdo pėstininkų divizijos kareivį. Kiekviena misija susideda iš kelių objektų, kurie yra pažymėti displėjuje, primenančiame kompasą (''heads-up display''). Žaidėjas turi įvykdyti visus objektus, kad gautų naują misiją. Žaidimą galima bet kada išsaugoti ir paleisti iš naujo, vėlesniuose ''Call of Duty'' serijos žaidimuose šią funkciją atlieka sistema, dėl to misiją galima pradėti tik nuo tam tikros sistemos išsaugotos vietos.
 
Žaidėjas vienu metu gali neštis du pagrindinius ginklus, pistoletą ir aštuonias granatas (vėlesniuose šios serijos žaidimuose galima neštis tik du ginklus, tačiau taip pat gaunamas peilis, nešiojamas prie [[perpetė]]s). Ginklus galima keisti į kitus, rastus mūšio lauke. Kitaip nei kituose serijos žaidimuose, šiame galima pasirinkti šaudymo režimą (šaudyti pavieniais šūviais ar serijomis). ''Call of Duty'' buvo viena pirmųjų pirmojo asmens šaudyklių pradėjusių naudoti ''iron sight'' taikymosi režimą. Žaidime taip pat galima naudotis kitais, įvairiais ginklais, pvz., [[kulkosvaidžiai|kulkosvaidžiais]]s, vairuoti tankus, [[šarvuočiai|šarvuočius]] ir kitas transporto priemones.
 
Žaidimas naudoja tipinę gyvybės taškų sistemą, kur gyvybių skaitiklio limitas pavaizduotas lentelėje. Susižeidus galima pasinaudoti pirmosios pagalbos rinkiniais, kuriuos galima rasti įvairiose žaidimo vietose. Vėlesnėse serijos dalyse gyvybių skaitiklio nebelieka, gyvybės susigrąžinamos pasitraukus iš ugnies lauko.
174 866

pakeitimai

Naršymo meniu