Vikipedija:Kandidatavimas į administratorius/Išpildyti/Biurokratai/Vpovilaitis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
:To Homo, CD dar ne tiek potencialiai dėl mažos straipsnio apimties trintinų straipsnių yra sukūręs, o jis dar ir administratorius. [[Naudotojas:Snooker|<span style="text-shadow:grey 0.3em 0.3em 0.1em; class=texhtml"><i>Snooker</i></span>]] [[Naudotojo aptarimas:Snooker|<span style="text-shadow:grey 0.3em 0.3em 0.1em; class=texhtml"><i>(aptar.)</i></span>]] 21:15, 5 gegužės 2010 (EEST)
::CD straipsnių juk nekuria dėl administratoriaus teisių, o Artemidės ir ankstesnės virtualios asmenybės tikslas toks (prisiminkim, kas žadėjo sukurti [[Vikisritis:Televizija|televizijos vikisritį]] ir kas ją galiausiai sukūrė). :) Kiek galima enciklopedijoje išdarinėti nesąmones, prisidengiant tariamu nuoširdumu („stengiausi būti nuoširdi“) ir mulkinti kitus naudotojus? Gana tų gražbylysčių. Gaila, bet panašu, kad visa tai šiam žmogui svarbiau nei pats Vikipedijos pildymas ir tobulinimas... --[[Naudotojas:Homo|Homo]] 21:32, 5 gegužės 2010 (EEST)
 
Daugiau nei mėnesį buvau dingusi, nes dukra turėjo bėdų su teisėsauga. Tai, ką kuriu, ne visada atitinka mano interesus. Televizijos vikisritį sukūriau norėdama paprovokuoti tuos, kurie mano, kad esu kito naudotojo klonas. „Gal man dabar neblogai būtų sukurti dar vieną ar kelias vikisritis“ – juk nebūtų jokio skirtumo, Homo, o būtent tai jūs norite iš manęs išgirsti. ''„Iš Artemidės veiklos gan greit susidarė įspūdis, kad viskas daroma '''dar kartą''' siekiant administratoriaus teisių, kurių, atrodo, reikia ne tik „kovoti prieš vandalus, taisyti jų daromą žalą“''. Suprantu, kad vis dar esu laikoma kitu asmeniu, bet perskaičiusi ''„Susidaro įspūdis, kad naudotoja(s) turėjo minčių ir apie kitų administratorių blokavimą [http://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Naudotojo_aptarimas:Dirgela&diff=prev&oldid=2517722], galbūt nežinodama(s), kad tai visiškai beprasmiška, nes administratoriai gali atsiblokuoti“'', tikrąja ta žodžio prasme likau pakraupusi. Uždaviau paprasčiausią klausimą... Bet tikrai nesiruošiu žemintis dėl nuoširdžių tikslų. Jeigu toks didelis žmonių, kuriems aš nepadariau nieko blogo ir juo labiau nesuteikiau objektyvių priežasčių manimi nepasitikėti, „ratelis“ čia susidarė, kuris, atrodo ir skleidžia apie mane nebūtus gandus (ir net pajuokiamai atmeta siūlymą susitikti), aš pasiruošusi nelaukti tų dviejų savaičių, kol dar būsiu apšmeižta dešimtis kartų, ir ramiai sau toliau tęsti tą veiklą, kuria man liepiama apsiriboti ir nenorėti nieko daugiau (ne dėl savęs). --[[Naudotojas:Άρτεμις|Άρτεμις]] 16:12, 6 gegužės 2010 (EEST)
1 218

pakeitimų

Naršymo meniu