Vikipedija:Kandidatai į vertingų straipsnių kategoriją/Balsavimas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
S
#Panašu, kad tai logiškiausias variantas. Balsuoti galėtų bet kas, tačiau administratoriaus balsas turėtų būti svaresnis.--{{Parašas|Pėstininkas}} 13:30, 12 vasario 2010 (EET)
#--[[Naudotojas:Petriukas|Petriukas]] 14:27, 12 vasario 2010 (EET)
#Deja, prieš. Na, aš tai matau pavyzdinių nuo vertingų straipsnių - skirtumą, visų pirma: pavyzdiniai straipsniai nuo vertingų skiriasi tuo, kad jie yra pavyzdiniai ir yra ''Pavyzdiniai'', atitinkantys aukščiausios kokybės įvertinimus kaip etalonas kitiems būsimiems tokio tipo straipsniams. Antra, vertingi straipsniai yra tie, kurie yra išsamūs, puikūs informacijos išdėstymo būdas straipsnyje bei informatyvūs. Taigi, jie dar netenkina pavyzdinių straipsnių kriterijų, todėl jis turi atitinkamai kitą ženklą... o kas liečia administratorių "balsų svorį", aš siūlyčiau neskubėti, ar net palikti esamą tvarką, nes visuose Vikipedijos balsavimuose "administratorių balsų svoris" visada buvo dvigubai didesnis, nei kitų naudotojų, tai gal nuo titik būtų tik geriau. Dėl "demokratijos": na, kad ir kokie bebūtų balsavimai, balsavimai vyksta ir turi vykti demokratiškai, trečia - Vikipedijoje yra svarbiausi straipsniai, dėl ko skaitytojai bei būsimi redaktoriai čia ir užsuka, tad siūlymas išrinkti "geriausius vartotojus" ar "komisiją", praktiškai nekeičia esmės, nemanau, kas čia yra teisingas požiūris. Ir kitas klausimas: ir ką ta komisija čia pakeistų? Ar nuo to būtų geriau? Ar tik kartais nebūtų žalos, nes pakui negalėtų balsuoti dauguma Vikipedijos naudotojų, kuri ir parodo ''tikrąją situaciją apie straipsnį'', kiek ji verta realaus "pavyzdinio" ar "vertingo" straipsnio kokybę...
Manau, kad geriausia būtų palikti esamą tvarką (taip yra demokratiškiau) nes tuomet gali balsuoti daugiau naudotojų ir pamatyti tokius rezultatus, kaip balsuoja naudototojų visuma. --[[Naudotojas:Žiedas|Žiedas]] 14:34, 12 vasario 2010 (EET)
#...
8 229

pakeitimai

Naršymo meniu