Naudotojo aptarimas:Brox: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
245 pridėti baitai ,  prieš 12 metų
→‎Įspūdžiai: mano įspūdžiai buvo dar "gūdesni"
(→‎Padėka: *Už teisės temų plėtojimą lietuviškoje Vikipedijoje.)
(→‎Įspūdžiai: mano įspūdžiai buvo dar "gūdesni")
Dabar tekste nemažai niekur nevedančių nuorodų, tad norint, kad skaitytojas ir toliau skaitytų, būtinas paprastas dėstymo [[stilius]] arba atitinkamos sąvokinės (vikizuotos) nuorodos.
Jei ir įmanoma pritraukti žinovų, pirma būtini elementarūs atitinkamos srities pamatai, kuriuos - kaip savaime suprantamus, žinomus, "nuvalkiotus" - specialistui kurti iš dalies būna nuobodu. Vietoj to rašomi straipsniai iš kitų sferų. Pvz., humanitaras rašo apie jam naujas sritis ([[technika]], [[Informacinės technologijos|IT]], [[geografija]]), [[:kategorija:socialiniai mokslai|socas]] - apie gamtą, mediciną, filosofiją, Tech'ai - apie visuomenę, Harį Poterį, mitologiją, gamtininkai - apie technologijas, religiją, psichologiją ar pan. :-) Čia ne kritika, bet tik pastebėjimai dėl būtinybės surinkti bent jau pagrindinę mokslo šakų terminologiją, įrankius, kuriais naudotis vėliau galėtų visi. --[[Naudotojas:Box|Box]] 16:03, 2007 Liepos 20 (EEST)
* mano įspūdžiai buvo dar "gūdesni" - kai aš atėjau į Vikipedia net ir normalių wiki-tasyklių nebuvo, bandžiau adminus "auklėti", kad "tasyklės-pirma", o ne "drugeliai" ;) --[[Naudotojas:AndriuZ|AndriuZ]] 22:30, 6 vasario 2010 (EET)
 
== Dėmesio ==
1 439

pakeitimai

Naršymo meniu