2008 m. Prancūzijos Grand Prix: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
S
(ss)
Antroje penktadienio treniruočių dienos dalyje greičiausias buvo [[Fernando Alonso]] iš [[Renault F1]] komandos. Jis greičiausią savo ratą nuvažiavo per 1 min. 15,778 sek. palikdamas antroje vietoje pirmosios treniruotės lyderį Felipe Massa iš Ferrari (1:15.854) bei jo komandos kolegą Kimi Räikkönen (1:15.999).
 
Jei pirmojoje penktadienio treniruočių dalyje asfalto danga buvo "šalta", tai antrojoje, išlindus iš už debesų saulei, ji įkaito iki 40°C. Estoril posūkyje iš trasos buvo išlėkę ir ant saugos zonoje esančio žvyro "pasivažinėjo" [[Jarno Trulli]] ([[Toyota F1|Toyota]]), Felipe Massa (Ferrari) ir Lewis Hamilton (McLaren). Pastarajam komanda buvo privertapriversta pakeisti priekinį bolido sparną.
 
Pasibaigus treniruotei pilotai išbandė naująjį [[Saugos automobilis|saugos automobilio]] (dar vad. SC, {{en|Safety car}}) reglamentą.
 
Ferrari lenktynininkas Kimi Räikkönen gavo piniginę baudą už tai, kad penktadienį pavėlavo į iš anksto suplanuotą pilotų instruktažą. Prancūzijos GP teisėjai už šį nusižengimą suomiui skyrė 5 000 eurų baudą<ref>[http://www.f-1.lt/naujiena.php?id=12313 K. Raikkonenui – bauda už vėlavimą]</ref>.
 
==Šeštadienio treniruotės==
Prancūzijos GP šeštadienio treniruotėse greičiausias buvo [[Nelson Angelo Piquet]] iš [[Renault F1|Renault]] komandos, įveikęs greičiausią savo ratą per 1 min. 15,750 sek., vos 0,009 sek. greičiau už antrąjį rezultatą pasiekusį [[Red Bull Racing]] komandos atstovą [[Mark Webber]] (1:15.759). Trečias liko [[Sebastian Vettel]] iš [[Scuderia Toro Rosso]] (1:15.827). Kaip jau įprasta, lyderiai šeštadienio treniruotėse tarp greičiausiųjų nefigūravo, nes važiavo į bolidų bakus prisipylę namažai kuro. Geriausiai iš jų pasirodė 5 vietą užėmęs Ferrari pilotas Kimi Räikkönen.
31 606

pakeitimai

Naršymo meniu