Son Gotenas

Straipsnis iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Son Gotenas (jap. 孫悟天 = Son Goten) yra antrasis Čičės ir Son Goko sūnus, labai panašus į savo tėtį, bei geriausias Trankso draugas.

Siužetas[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Gotenas gimė po Selo turnyro, tai buvo vienintelis Goko palikimas Čičei. Gotenas dar mažas buvo labai stiprus, ir vos 7 metų jis jau mokėjo pasiversti į Super Sajaną. Nors Gotenas mokėjo pasiversti į Super Sajaną, bet jis nemokėjo skraidyti. Todėl Gohanas pradėjo Goteną ir Videlę mokyti skraidymo technikos. Po kiek laiko, Gotenas dalyvavo Kovos Menų Turnyre, finale susikovė su Tranksu. Kovotojai buvo susitarę, kad nepavirs į Super Sajanus, bet Gotenas sulaužė šį pažadą, po to ir Tranksas pasivertė į Super Sajaną, ir taip nugalėjo Goteną. Po kiek laiko Tranksas su Gotenu keliavo rinkti Drakono rutulių. Berinkdami rutulius jie susikovė su tokiais priešais kaip Brolis, ir patyrė daug nuotykių. Vėliau Gotenas su Tranksu išmoko susijungimo technikos, ir taip galėjo pavirsti į Gotranksą. Po 10 metų Gotenas dalyvavo kitame kovos menų turnyre, bet nelaimėjo, nes varžybos buvo atšauktos dėl Goko ir Uubo. Po šito turnyro Gotenas metė šalin kovas ir jam pagrindinis dalykas buvo tik pasimatymai. Goteną japoniškai įgarsino Masako Nozawa, angliškai - Kara Edwards įgarsino vaiką Goteną, o Robert McCollum įgarsino jį kaip suaugusį.


Gabumai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

  • Bukujustu - skraidymas oru.
  • Kamekameha - tai yra Kamehameha ataka, tik Gotenas ją pervadino savaip. Be to, Gotenas neišmoko valdyti savo bangų, todėl banga gali nuskristi bet kokia kryptimi.
  • Įkrovimas (Charge) - Gotenas visa jėga skrenda (arba bėga) į priešą ir jam trenkia, jei nepataiko smogia energijos kamuolį į žemę ir taip vėl skrenda į savo priešą.
  • Susijungimas (Fusion) - tai šokis, kai du tos pačios lyties, rasės, jėgos ir ūgio kovotojai susijungia į vieną.

Pasivertimai[redaguoti | redaguoti vikitekstą]

Super Sajanas - Gotenas išmoko juo pasiversti "besitreniruodamasis" su Čiče, kai jam buvo 7 metai